در یك شركت دانش بنیان؛

تولید كیت های تشخیص طبی با نانوذرات طلای ایرانی

تولید كیت های تشخیص طبی با نانوذرات طلای ایرانی به گزارش مداربسته با عنایت به خلوص بالا و قیمت مناسب، از نانوذرات طلای ایرانی در تولید كیت های تشخیص طبی استفاده می شود.به گزارش مداربسته به نقل از ستاد توسعه فناوری نانو، یك شركت ایرانی با تولید و عرضه نانوذرات طلا، بخشی از نیاز بازار داخل كشور را به این نانوذرات تأمین می كند.
ابراهیم اكبرزاده، مدیرعامل این شركت با اشاره به اینكه این شركت یك شركت دانش بنیان نانویی است كه كار خویش را از پارك فناوری پردیس شروع كرده است، اظهار داشت: هم اكنون ۱۴ نانوماده را در فهرست محصولات عرضه شده به بازار داریم كه برای تمامی این محصولات به منظور گرفتن گواهی نانومقیاس اقدام شده و چندی قبل گواهی نانومقیاس برای نانوذرات طلا دریافت شد.
وی اظهار داشت: امیدوارم بزودی برای باقی محصولات هم این گواهی نامه صادر شود. هرچند ما تجاری سازی این نانومواد را شروع كرده و هم اكنون فروش آنها انجام می شود.
اكبرزاده درباره بازار نانوذرات طلا اظهار داشت: نانوذرات طلا به علت خصوصیت های خاصی كه دارند در طیف وسیعی از صنایع كاربرد دارند. پزشكی و سلامتی یكی از مهم ترین این كاربردها است.
وی افزود: خواص آنتی باكتریال و ضدقارچ این نانوذرات سبب شده تا بتوان از آنها در بخش های مختلف حوزه سلامت استفاده نمود. كیت های تشخیص پزشكی یكی از كاربردهای این نانوذرات است كه ما مشتریانی از این بخش برای نانوذرات طلا داریم و هم اكنون از نانوذرات طلای این شركت در ساخت این كیت ها استفاده می شود. البته بخش پژوهشی و دانشگاهی هم از آن استفاده می نماید و مقالات گوناگونی با استفاده از این نانوذرات به چاپ رسیده است.

1398/10/24
14:27:26
5.0 / 5
4302
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
دوربین مداربسته

newcctv.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مداربسته محفوظ است

دوربین مداربسته مداربسته

انواع دوربین مداربسته