تولید آی سی یو كانتینری برای درمان كرونایی ها در ایتالیا

تولید آی سی یو كانتینری برای درمان كرونایی ها در ایتالیا به گزارش مداربسته برخی از شركت های ایتالیایی با همكاری یكدیگر كانیتنرهایی را با امكانات آی سی یو ساخته اند كه از آنها می توان برای بستری و درمان بیماران كرونایی استفاده نمود.


به گزارش مداربسته به نقل از نیواطلس، پیش از این از كانتینرها برای ساخت استخر شنا، خانه مسكونی و غیره استفاده شده است، اما این دفعه كانتینرها برای نجات جان انسان ها و تبدیل به سالن های آی سی یو در نظر گرفته شده اند.
كانتینرهای مورد اشاره قابل انتقال به سراسر جهان هستند تا به افرادی كه به ویروس كرونا مبتلا شده و شرایط وخیمی دارند، كمك برسانند.
كانتینرهای مورد استفاده برای تبدیل به آی سی یو، كانتینرهای استاندارد ۶.۱ متری هستند كه با دقت بسیار بالا پاكسازی و ضدعفونی شده اند و پنجره و درب ورودی مناسب برای آنها در نظر گرفته شده است.
همچنین برای جداسازی بخش های مختلف این كانتینر پارتیشن هایی در نظر گرفته شده تا در هر كانتینر بتوان تعداد زیادی مریض مبتلا به كرونا را جای داد. هر یك از این كانتینرها بسته به شرایط می توانند چهار تا چهل مریض را در خود جای دهند.
همچنین می توان از این كانتینرها جهت راه اندازی اتاق های فشار منفی استفاده نمود. اتاق فشار منفی فشار كمتری نسبت به بخش مجاور دارد و این امر از جریان هوا به بیرون اتاق ها و بخش های مجاور جلوگیری می كند و در نهایت مانع انتقال ویروس های عفونی مانند كرونا به محیط اطراف می شود.
كانتینرهای مورد اشاره را می توان در حیاط بیمارستان ها، پاركینگ ها و دیگر محیط های باز مستقر كرد و حمل و نقل آنها از راه قطار، كامیون و كشتی ساده است. در مرحله اول این كانتینرها در بیمارستانی در میلان مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

1399/01/08
23:41:22
5.0 / 5
3084
تگهای خبر: تولید , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
دوربین مداربسته

newcctv.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مداربسته محفوظ است

دوربین مداربسته مداربسته

انواع دوربین مداربسته