با تلاش یك شركت دانش بنیان؛

فناوری ژنراتور هیدروژن بومی سازی شد

فناوری ژنراتور هیدروژن بومی سازی شد مداربسته: یك شركت دانش بنیان تولید ژنراتورهای هیدروژن را با قیمتی كمتر از نمونه های مشابه خارجی در راس تولید قرار داده است.به گزارش مداربسته به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ژنراتورهای هیدروژن همچون دستگاه هایی است که به سبب تحریم و افزایش نرخ ارز، ورود آنها به کشور با محدودیت هایی مواجه گردید. یک شرکت دانش بنیان فناوری هر دو نوع آلکالوئیدی و غشایی پروتون آنرا با قیمت کمتر از یک دوم نمونه مشابه خارجی بومی سازی کرده است.
ژنراتورهای هیدروژنی همچون دستگاه های هستند که کاربردهای متنوعی در طیف وسیعی از صنایع و مراکز دانشگاهی و پژوهشی دارند. آزمایشگاه ها، صنایع نفت، گاز و پتروشیمی،.... همچون مصرف کنندگان این دستگاه هستند.
محمد ژیانی مدیر عامل شرکت دانش بنیان تولید کننده ژنراتورهای هیدروژن اظهار داشت: این ژنراتورها در دو مدل تولید می شود. یک مدل غشایی پروتون. قیمت نمونه مشابه خارجی ژنراتور هیدروژنی مدل غشایی پروتون در حدود ۲۰۰ میلیون تومان است، این محصول در این شرکت در بازه قیمت ۹۰ میلیون تومان عرضه می شود. همین طور قیمت مدل آلکالائین این ژنراتور نزدیک به ۳۰ تا ۴۰ درصد از نمونه مشابه خارجی کمتر است.
وی دستگاه تست پیل های سوختی را دیگر محصول دانش بنیان این مجموعه معرفی نمود و اظهار داشت: این دستگاه تست، برای آزمایش انواع پیل های سوختی با سوخت هیدروژن و گاز اکسیژن به کار می آید. این پیل های سوختی در حوزه انرژی های نو به کار می روند.


منبع:

1399/02/06
23:25:50
5.0 / 5
2720
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
دوربین مداربسته

newcctv.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مداربسته محفوظ است

دوربین مداربسته مداربسته

انواع دوربین مداربسته