تصاویر اتاق كارهایی كه از كرونا جلوگیری می كنند

تصاویر اتاق كارهایی كه از كرونا جلوگیری می كنند به گزارش مداربسته یك معمار برای حفظ فاصله اجتماعی در محیط كاری، اتاقك هایی طراحی نموده كه دارای سیستم تهویه مخصوص خود است و در آن با فناوری شناسایی صورت باز می شود.


به گزارش مداربسته به نقل از دیلی میل، در حالیکه خیلی از ایالت های آمریکا به کارمندان اجازه داده اند تا به محل کار خود بازگردند، اما همچنان نگرانی هایی درباره شیوع کرونا میان افراد به علت عدم رعایت فاصله گذاری اجتماعی وجود دارد. بنابراین در بعضی شرکت ها فقط ۵۰ درصد نیروی کار حضور دارد. در همین راستا یک معمار طرحی از اتاقک هایی را برای محل کار پیشنهاد کرده که در آن هر فرد در اتاقی استرلیزه و جداگانه کار می کند. بدین سان همه کارمندان می توانند در فضایی ایمن کار کنند.
طرح مذکور Q.workntineنام دارد و شامل یک ساختار کندو مانند است. این ساختار سیستم تهویه مخصوص و دسترسی به نور طبیعی دارد و همینطور فناوری شناسایی صورت هم درآن به کار می رود.
هر اتاقک از مواد غیر متخلخل بهداشتی ساخته شده که به راحتی ضدعفونی می شود. محمد رادوان، طراح این اتاقک ها می گوید: درهای اتاقک ها اتومات است و با فناوری شناسایی صورت باز می شود. همینطور فضایی که این اتاقک ها اشغال می کنند، به اندازه میزهای تحریر معمولی است.


1399/03/20
21:11:35
5.0 / 5
2480
تگهای خبر: دسترسی , سیستم , شركت , فضا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
دوربین مداربسته

newcctv.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مداربسته محفوظ است

دوربین مداربسته مداربسته

انواع دوربین مداربسته