یك تیم استارت آپی محقق كرد؛

خرید بی واسطه حبوبات از كشاورز با اپلیكیشن ایرانی

خرید بی واسطه حبوبات از كشاورز با اپلیكیشن ایرانی به گزارش مداربسته محققان در یك تیم استارت آپی موفق به طراحی اپلیكیشنی شدند كه واسطه ها بین مشتری و كشاورز برای حبوبات خصوصا لوبیا قرمز را حذف می كند.منوچهر عظمتی مدیر یک استارت آپ در مورد اپلیکیشنی که در زمینه خرید حبوبات خصوصاً لوبیا طراحی نموده به خبرنگار مهر اظهار داشت: ما اخیراً موفق به طراحی سایت و اپلیکیشنی شدیم که می توانیم به واسطه آن، لوبیا و سایر حبوبات را به صورت خرد و عمده از کشاورز به مشتری بفروشیم.
وی با اشاره به اینکه این اقدام سبب حذف دلالان برای خرید و فروش لوبیا و سایر حبوبات می شود، بیان نمود: با عنایت به این که بر مبنای آخرین آمار، لوبیا جز پرمصرف ترین حبوبات در دنیا به حساب می آید ازاین رو برنامه ریزی های خویش را بر اساس فروش بدون واسطه این نوع حبوبات قرار دادیم.
عظمتی اظهار داشت: محصولی که به فروش می رسانیم از خمین و گلپایگان تهیه می شود.
مدیر این استارت آپ اظهار داشت: تا کنون استارت آپی در این حوزه وجود ندارد که به صورت اختصاصی حبوبات را مستقیماً بدست مصرف کننده برساند ازاین رو کار روی این حوزه را آغاز کردیم.
وی افزود: خیلی از نرم افزارها و اپلیکیشن ها که روی این زمینه کار می کنند وابسته به فروشگاه های بزرگ هستند اما اپلیکیشنی که طراحی کردیم اینگونه نیست.
عظمتی اظهار داشت: هم اکنون در ابتدای کار هستیم و خرده فروشی هم داریم اما بنا داریم که طی دو سال آینده به یک درصد کل بازار یعنی ۲۴۰ میلیون کیلو در سال برسیم.
مدیر این استارت آپ اظهار داشت: هدف ما از طراحی این اپلیکیشن حذف واسطه بود.

1399/07/30
14:27:11
5.0 / 5
1722
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
دوربین مداربسته

newcctv.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مداربسته محفوظ است

دوربین مداربسته مداربسته

انواع دوربین مداربسته