دانش بنیان های سلامت در بازار دائمی افغانستان به فروش می رسد

دانش بنیان های سلامت در بازار دائمی افغانستان به فروش می رسد به گزارش مداربسته بزرگ ترین و مدرن ترین فروشگاه دارویی غرب افغانستان میزبان محصولات دانش بنیان های ایرانی فعال حوزه سلامت می شود.به گزارش مداربسته به نقل از معاونت علمی و فناوری، فرصتی برای ۲۰ شرکت دانش بنیان فعال حوزه سلامت بوجود آمده است تا محصولات خویش را در فروشگاه دائمی مرکز تجاری بزرگ دارویی و تجهیزات پزشکی در شهر هرات افغانستان که بزرگ ترین و مدرن ترین فروشگاه دارویی غرب به حساب می آید، به فروش برسانند.
با توجه به متمرکز شدن نمایندگی های داروئی و تولیدکنندگان در این نقطه و اختصاصی بودن موقعیت آن بعنوان قطب اصلی صنف دارویی غرب افغانستان، عرضه و معرفی محصولات می تواند با سهولت بیشتری منجر به فروش به مشتریان بالقوه ای در این ناحیه رفت وآمد دارند، شود. چون که با عنایت به اهداف و برنامه های پیشبینی شده، ساختمان مذکور تبدیل به محل اصلی تأمین نیاز داروخانه های اصلی ولایت هرات و ولایات غربی افغانستان خواهد شد.
در این اتفاق فناورانه، تسهیلاتی از قبیل مارکتینگ، فروش و ثبت محصولات در افغانستان به کمک مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به شرکتهای متقاضی عرضه می شود. شرکت هامون دانش پیشرو هم از حضور شرکت ها در این نمایشگاه حمایت می کند.
ایحاد زمینه صادرات و فروش محصولات دانش بنیان در دیگر کشورها، فرصتی مناسب برای شرکت ها است تا بتوانند بازار جهانی خویش را توسعه دهند و محصولات و خدمات با کیفیتشان را به نمایش بگذارند. این کار هم یکی از فرصت های بوجود آمده برای شرکتهای فعال ایران در حوزه سلامت است.

1399/09/06
16:36:19
5.0 / 5
1183
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
دوربین مداربسته

newcctv.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مداربسته محفوظ است

دوربین مداربسته مداربسته

انواع دوربین مداربسته