آغاز شتابدهی تیم های منتخب طرح نوآ

آغاز شتابدهی تیم های منتخب طرح نوآ شتابدهی تیم های منتخب طرح ˮ نوآ ˮ در ۱۸ مرکز نوآوری مستقر در دانشگاه شهید بهشتی شروع شد.


طرح "نوآ" در دانشگاه شهید بهشتی که در جهت خلق شرکتهای دانش بنیان و خلاق در مراکز نوآوری دانشکده ها و پژوهشکده های این دانشگاه از اسفند ماه ۱۳۹۹ شروع شده بود به فاز دوم رسید.
در این مرحله منتورینگ و شتابدهی تیم ها به صورت حضوری تا ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ در مراکز نوآوری دانشکده، پژوهشکده های دانشگاه شهید بهشتی برگزار می گردد.
دوره منتورینگ در ۲ سطح تعریف شده است شامل سطح عمومی مشتمل بر مباحث متمرکز بر حوزه تجاری سازی ایده و کسب و کار است و سطح تخصصی که در این قسمت با کمک مرکز نوآوری دانشکده مربوطه، از اساتید و برجستگان علمی در رابطه با آن ایده استفاده شده است.
به گزارش روز سه شنبه روابط عمومی مراکز نوآوری دانشگاه شهید بهشتی، به علت شیوع کرونا و در جهت رعایت الزامات بهداشتی تاریخ و ساعت جلسات منتورینگ هرتیم به تفکیک و بدون تداخل زمانی با دیگر تیم ها برنامه ریزی شده است و در هر جلسه مرکز نوآوری دانشکده، پژوهشکده دراختیار تیم و منتور مربوط قرار می گیرد تا با رعایت فاصله اجتماعی و با تعداد نفرات کم جلسات برگزار گردد.
طرح نوآ با مشارکت پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی و ۱۸ مرکز نوآوری مستقر در این دانشگاه از ۱۳ اسفندماه ۱۳۹۹ شروع به کار کرد، در فراخوان اولیه این رویداد بیشتر از ۲۰۰ تیم در این طرح شرکت کردند که پس از داوری و ارزیابی، نیمی از این تعداد توانستند به رویداد "نوآ " راه یابند.
تیم ها با شرکت در دوره منتورینگ تخصصی و عمومی یک چرخه شتابدهی بسیار فشرده و کپسولی را می گذرانند تا بتوانند به استانداردهای لازم برای دستیابی به یک استارتاپ موفق برسند، در نهایت تیم هایی که بتوانند این دوره را بگذرانند و شاخصهای لازم را کسب کنند در فاز نهایی رویداد، در جلسه داوری که با حضور شخصیت های برجسته اکوسیستم نوآوری کشور در روز سوم خرداد ۱۴۰۰ برگزار می شود، شرکت کرده و در صورت برگزیده شدن از حمایت های طرح نوآ بهره مند خواهند شد.منبع:

1400/01/17
17:08:18
5.0 / 5
694
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
دوربین مداربسته

newcctv.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مداربسته محفوظ است

دوربین مداربسته مداربسته

انواع دوربین مداربسته