ستاری مطرح كرد:

فناوری روز دنیا وارد صنعت می شود

فناوری روز دنیا وارد صنعت می شود مداربسته: معاون علمی و فناوری رئیس جمهور استارتاپ ها را بنیانگزار حوزه جدیدی در عرضه خدمات همچون توزیع محصولات غذایی دانست كه این ورود گام بزرگی برای حل مشكلات جامعه می باشد.به گزارش مداربسته به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، سورنا ستاری در نشست مشترك با وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اینكه استارت آپ ها حوزه جدیدی در ارائه خدمات بوجود آورده اند، اظهار نمود: با حمایت وزارت صنعت، معدن و تجارت شركت های دانش بنیان و فناورانه در حوزه توزیع كالا می توانند اتفاق های خوبی را رقم بزنند و به پلت فرمی برای تنظیم بازار تبدیل شوند.

معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری حضور شركت های دانش بنیان در حوزه توزیع كالا را اتفاقی مناسب دانست و ابراز كرد: بروكراسی ادارای و سیستم تأمین مالی دو مشكل شركت های دانش بنیان و كسب و كارهای فناورانه است كه باید مورد توجه بیشتری قرار گرفته و برای رفع آن اقداماتی انجام شود. در دو سال قبل شاهد سرمایه گذاری قابل توجهی در استارتاپ های خدماتی هستیم كه این مسئله نشان دهنده توسعه فعالیت شركت های فناور خدماتی است.
رئیس بنیاد ملی نخبگان با اشاره به حمایت وزارت صنعت، معدن و تجارت از شركت های فناور اظهار داشت: كاهش هزینه ها و ورود فناوری روز دنیا به صنایع دو مزیت استارت آپ ها و كسب و كارهای نوین است. در كشورمان هم با حمایت وزارت صنعت، معدن و تجارت در حوزه خودرو می توان فعالیت های خوبی برای حل مشكلات زیست محیطی انجام داد.
ستاری وضعیت شركت های دانش بنیان و فناورانه در حوزه فناوری مانند بیوتكنولوژی و تجهیزات پزشكی را مناسب ارزیابی كرد و اظهار داشت: این شركت های فناور ممكن است زمان طولانی تری برای شكوفایی اقتصادی نیاز داشته باشند اما همانطور كه شاهد هستیم توانسته اند گام های بزرگی همچون صدور دارو به روسیه را بردارند.
وی همینطور انجام پروژه های ویژه همچون تولید خودروی برقی و اینترنت اشیاء با محوریت بخش خصوصی در دستور كار معاونت علمی اعلام نمود.
 

1396/08/15
21:12:47
5.0 / 5
5240
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
دوربین مداربسته

newcctv.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مداربسته محفوظ است

دوربین مداربسته مداربسته

انواع دوربین مداربسته