برای تقویب و توان بیشتر؛

دستگاهی كه عضلات بدن را فریب می دهد

دستگاهی كه عضلات بدن را فریب می دهد به گزارش مداربسته با اینكه انجام تمرینات ورزشی بهترین راه برای افزایش توان عضلات بدن است، اما برای كمك به تقویت عضلات برخی بیماران یا مجروحان می توان از روش های دیگری هم استفاده نمود.به گزارش مداربسته به نقل از نیواطلس، محققان موفق به تولید نمونه اولیه دستگاهی شده اند كه با تولید میدان مغناطیسی، عضلات بدن را فریب داده و این تصور را در آنها بوجود می آورد كه در حال فعالیت و انجام حركات سنگین هستند و همین مساله باعث تقویت و بیشتر شدن قدرت و توان عضلات می شود.
این دستگاه كه MRegen نام دارد، توسط گروهی از محققان دانشگاه ملی سنگاپور تولید شده است. دستگاه مورد اشاره میدان الكترومغناطیسی خویش را با ارسال پالس هایی به سمت عضلات بدن تقویت می كند و این امر واكنش متابولیك ماهیچه ها را به دنبال دارد.
MRegen به خصوص برای كمك به افرادی كه به دلیل برخی بیماری ها یا كهولت سن با مشكل تحلیل عضلات مواجهند، مناسب می باشد. تولید این دستگاه از سال ۲۰۱۵ شروع شده و آزمایشاتی كه بر روی برخی بیماران به منظور استفاده از دستگاه مورد اشاره به مدت ۱۰ دقیقه صورت گرفته موفقیت آمیز بوده است. برای تقویت عضلات پا هم باید از این دستگاه به مدت ۵ هفته به شكل مداوم در بازه های زمانی ده دقیقه ای استفاده نمود.

1397/11/04
15:16:12
5.0 / 5
4896
تگهای خبر: تولید , دانشگاه , دستگاه , محقق
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
دوربین مداربسته

newcctv.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مداربسته محفوظ است

دوربین مداربسته مداربسته

انواع دوربین مداربسته