بعد از امریكایی ها و چینی ها؛

اروپایی ها هم راهپیمایی روی ماه را تمرین كردند

اروپایی ها هم راهپیمایی روی ماه را تمرین كردند مداربسته: پس از امریكایی ها و چینی ها، فضانوردان اروپایی باز تمرین های خودرا برای پیاده روی بر روی سطح ماه آغاز نموده اند؛ امری كه نشانگر برنامه ریزی آنها برای انجام ماموریتی در این زمینه است.به گزارش مداربسته به نقل از نیواطلس، پس از گذشت حدود نیم قرن از اعزام نخستین فضاپیما به كره ماه و راه رفتن انسان بر روی تنها قمر كره زمین، آژانس فضایی اروپا باز در حال آموزش نسل جدیدی از فضانوردان است كه بر روی سطح ماه راه بروند.
فضانوردان اروپایی بر اساس یافته های فضاپیمای آپولو در حال شبیه سازی ماه نوردی در منطقه لانزاروته اسپانیا هستند و در جریان این تمرینات طیف گسترده ای از لوازم الكترونیك و باز ابزار جغرافیایی مورد آزمایش قرار می گیرند. علاوه بر این پروتكل های جدید علمی بدین منظور باز اجرا خواهند شد تا امنیت و كارآیی پیاده روی بر روی ماه افزایش یابد.

آژانس فضایی اروپا امیدوار است بتواند در ماموریت تازه خود یافته های جدیدی داشته باشد و دانش بشر را در مورد قمر كره زمین افزایش دهد. طراحی تجهیزات پیشرفته اكتشافی و زمین شناسی تنها یكی از برنامه های این آژانس است. همین طور برای افزایش اطلاعات در مورد نواحی آتشفشانی ماه تلاش خواهد شد.
در جریان آزمایش های مذكور، یافتن روش های جدید برای فعالیت راحت در درون لباس های فضایی باز مورد بررسی قرار می گیرد. برای اینكه در صورت پوشیدن این لباس ها، خم شدن، استفاده از دست ها و غیره به سهولت صورت نمی گیرد. آژانس فضایی اروپا هنوز زمان دقیقی را برای انجام ماموریت به ماه اعلام نكرده است.

1397/11/07
02:15:08
5.0 / 5
5194
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
دوربین مداربسته

newcctv.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مداربسته محفوظ است

دوربین مداربسته مداربسته

انواع دوربین مداربسته