توسط یك شركت دانش بنیان؛

سیستم مدیریت پروژه در حوزه نفت و گاز طراحی شد

سیستم مدیریت پروژه در حوزه نفت و گاز طراحی شد به گزارش مداربسته یك شركت دانش بنیان موفق شد سیستم مدیریت پروژه در حوزه نفت و گاز را طراحی كند.به گزارش مداربسته به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، احسان نجابت مدیرعامل یك شركت دانش بنیان اظهار داشت: سیستمی كه در این شركت طراحی نموده ایم برای مدیریت پروژه تعریف شده و با عنایت به حوزه اصلی فعالیت این سیستم در حوزه نفت و گاز، كار مدیریت پروژه مدارك و فرآیندها را انجام می دهد.
وی درباره فعالیت های این شركت اظهار داشت: راهكارهای پروژه و سازمان، مدیریت پروژه ها، تعریف و توسعه پروژه و مطالعات امكان سنجی و توسعه كسب وكار همچون فعالیت های اصلی این شركت دانش بنیان است.
نجابت درباره میزان اشتغال زایی این سیستم اظهار داشت: اجرای سیستم مدیریت پروژه در اصل هم اشتغال زدایی می كند و هم اشتغال زایی چونكه اجرای سیستم مدیریت امور را به صورت اتوماسیون می كند و نیروی انسانی حذف می شود و از سویی هم بخشی از كار به دست نیروی انسانی سپرده می شود و تعدادی فرصت شغلی ایجاد می شود.
وی همینطور به خدمات و محصولات این شركت اشاره نمود و اظهار داشت: تأمین مواد مورد نیاز صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، تأمین تجهیزات و ماشین آلات مورد نیاز پروژه ها، صادرات مواد شیمیایی و پترو شیمیایی و صادرات مشتقات نفتی همچون محصولات و خدمات این شركت دانش بنیان است.
مدیرعامل این شركت دانش بنیان به اجرای نوآورانه این سیستم اشاره نمود و اظهار داشت: تا قبل از این سیستم مدیریت از خارج كشور خریداری می شده و این سیستم برای اولین بار در كشور اجرایی شده و خیلی به مبحث خروج ارز مرتبط نیست.
وی اظهار داشت: از خدمات این شركت می توان به راهكارهای مدیریت پروژه و سازمان، مدیریت پروژه ها، مشاوره و توسعه پروژه ها و بالاخره مطالعات امكان سنجی و توسعه كسب وكار اشاره نمود.

1398/01/19
14:55:27
5.0 / 5
5186
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
دوربین مداربسته

newcctv.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مداربسته محفوظ است

دوربین مداربسته مداربسته

انواع دوربین مداربسته