معاون توسعه صندوق نوآوری و شكوفایی:

حمایت صندوق نوآوری و شكوفایی از تجهیز و استقرار شتاب دهنده ها

حمایت صندوق نوآوری و شكوفایی از تجهیز و استقرار شتاب دهنده ها به گزارش مداربسته معاون توسعه صندوق نوآوری و شكوفایی از حمایت صندوق از تجهیز و استقرار شتاب دهنده ها اطلاع داد.به گزارش مداربسته به نقل از صندوق نوآوری و شكوفایی، دكتر سیاوش ملكی فر در مراسم اختتامیه پنجمین رویداد آموزشی و تجربی ایده تا عمل با محوریت فناوری های مالی و فین تك در حسابداری كه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب برگزار شد، با اشاره به دغدغه های كارآفرینی در حوزه استارت اپی، اظهار داشت: همواره در رویدادهای استارت اپی این نگرانی وجود دارد كه اگر فردی سراغ كارآفرینی و ایجاد كسب و كاری رفت، منابع مالی آنرا چگونه باید تأمین كند و آیا نهادی از او حمایت خواهد نمود.
وی اضافه كرد: من در اینجا از سوی صندوق نوآوری و شكوفایی به كارآفرینان حوزه استارت اپی قول می دهم كه منابع مالی مورد نیاز آنها را تأمین خواهیم كرد و آنها از این بابت نگرانی نداشته باشند.
ملكی فرد در ادامه با اشاره به برنامه های ویژه صندوق نوآوری و شكوفایی برای استقرار شتاب دهنده در كشور اظهار داشت: ما در صندوق برنامه های خوبی را برای پشتیبانی از شتاب دهنده ها در سراسر كشور در نظر گرفته ایم و به دنبال آن هستیم با هماهنگی با دانشگاه ها در كشور، شتاب دهنده ها را تجهیز نماییم. افرادی هم كه در این عرصه فعالیت می نمایند نگران فضای استقرار نباشند، ضمن اینكه هم منابع و هم تجهیزات برای ادامه فعالیت آنها از سوی صندوق نوآوری و شكوفایی تأمین خواهد شد.
ملكی فر به مهمترین الزامات كارآفرینی به خصوص در حوزه استارت اپ ها اشاره نمود و اظهار داشت: بسیاری معتقدند آنچه بیشتر از همه در دنیای كارآفرینی اهمیت دارد ایده ها است، در حالیكه حسب تجربه می گویم ایده ها چندان در این عرصه اهمیت ندارد، بلكه این اجرای خوب است كه حائز اهمیت می باشد. كسانی كه در چنین فضایی قدم گذاشته اند باید وقت و انرژی صرف آن كنند و بدانند كه در راه سختی قدم گذاشته اند كه امیدواریم موفقیت های آنها را در آینده شاهد باشیم.

1398/02/01
23:24:38
5.0 / 5
5370
تگهای خبر: دانشگاه , صندوق , فضا , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
دوربین مداربسته

newcctv.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مداربسته محفوظ است

دوربین مداربسته مداربسته

انواع دوربین مداربسته