تمدید فرصت دسترسی شركت های دانش بنیان به خدمات آزمایشگاهی

تمدید فرصت دسترسی شركت های دانش بنیان به خدمات آزمایشگاهی مداربسته: رئیس مركز آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی اظهار داشت: شبكه آزمایشگاهی با هدف كمك به رشد و توسعه شركت های دانش بنیان، به این شركت ها یارانه دریافت خدمات آزمایشگاهی ارائه می كند.به گزارش مداربسته به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، رضا اسدی فرد درباره اجرای طرح ارائه یارانه خدمات آزمایشگاهی به شركت های دانش بنیان، عنوان كرد: شبكه آزمایشگاهی با هدف كمك به رشد و توسعه شركت های دانش بنیان و فراهم كردن شرایط مناسب برای دریافت خدمات آزمایشگاهی مورد نیاز واحدهای تحقیق و توسعه آنها، یارانه ۳۰ میلیون ریالی را به هر شركت دانش بنیان تخصیص می دهد.
رئیس مركز آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری اضافه كرد: شركت های دانش بنیان جهت استفاده از تخفیف ۳۰ درصدی در زمان دریافت خدمات آزمایشگاهی، با مراجعه به پایگاه اینترنتی شبكه آزمایشگاهی می توانند از شرایط دریافت این یارانه اطلاع یابند.
به گفته اسدی فرد، مهلت استفاده از اعتبار دریافت یارانه خدمات آزمایشگاهی برای شركت های دانش بنیان، تا اختتام اسفندماه ۹۸ تعیین شده است.
وی اشاره كرد: این طرح ذیل طرح های تخفیف ویژه بهار ۹۸ اجرایی می شود تا استفاده كنندگان از خدمات آزمایشگاهی در كشور دسترسی راحت تر و بی دغدغه تری به خدمات ازمایشگاهی مورد نیاز خود داشته باشند.


منبع:

1398/04/03
14:30:58
5.0 / 5
5019
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
دوربین مداربسته

newcctv.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مداربسته محفوظ است

دوربین مداربسته مداربسته

انواع دوربین مداربسته