حمایت بلاعوض ۷۰ درصدی صندوق نوآوری از شركتهای دانش بنیان

حمایت بلاعوض ۷۰ درصدی صندوق نوآوری از شركتهای دانش بنیان به گزارش مداربسته معاون توسعه صندوق نوآوری و شكوفایی اظهار داشت: شركت­ های دانش ­بنیان می­ توانند از حمایت بلاعوض ۷۰ درصدی صندوق تا سقف ۳۰۰ میلیون ریال در سال، برای بهره­ مندی از خدمت رتبه­ بندی استفاده كنند.به گزارش مداربسته به نقل از صندوق نوآوری و شكوفایی، سیاوش ملكی­ فر، اظهار داشت: شركت های دانش ­بنیان برای موفقیت نمی­ توانند تنها به توانمندی­ های فنی خود متكی باشند و به تقویت توان مدیریتی و سازمانی هم نیاز دارند. در همین راستا به منظور توانمندسازی پایه شركت­ های دانش­ بنیان و با عنایت به استقبال شركت­ ها و اثربخشی خدمت عارضه­ یابی در این شركت­ ها، صندوق نوآوری و شكوفایی در سال ۹۸ در سه مرحله مبادرت به پشتیبانی از شركت­ ها برای فرایند عارضه یابی كرده است.
وی افزود: شركت­ های دانش ­بنیان در مرحله عارضه­ یابی پایه با راهنمایی كارگزاران صندوق نوآوری و شكوفایی، دید مناسبی نسبت به مشكلات اصلی خود پیدا می­ كنند. در مرحله بهبود و توسعه، عارضه­ های اصلی تحلیل و ریشه­ یابی شده و اقدامات مناسب برای بهبود و برنامه ­ریزی طراحی می­ شود. در مرحله نظارت مستمر هم بر فرایند توسعه بلندمدت نظارت شده و اقدامات پیشنهادی كنترل و اصلاح می­ شود و پیشرفت اقدامات محاسبه و اندازه گیری خواهد شد.
ملكی­ فر عنوان كرد: شركت­ های دانش ­بنیان می­ توانند از حمایت بلاعوض ۷۰ درصدی صندوق نوآوری و شكوفایی تا سقف ۳۰۰ میلیون ریال در سال، برای بهره­ مندی از خدمت رتبه­ بندی استفاده كنند. این خدمت توسط كارگزاران مورد تایید صندوق به شركت­ های دانش ­بنیان ارائه می­ شود.
به گفته معاون توسعه صندوق نوآوری و شكوفایی، استفاده از هر یك از مراحل رتبه ­بندی، منوط به استفاده از مراحل با رعایت تقدم و تاخر است.


منبع:

1398/05/10
00:56:49
5.0 / 5
5400
تگهای خبر: دانش بنیان , شركت , صندوق
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
دوربین مداربسته

newcctv.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مداربسته محفوظ است

دوربین مداربسته مداربسته

انواع دوربین مداربسته