توسعه روابط علمی و فناوری بین ایران و افغانستان

توسعه روابط علمی و فناوری بین ایران و افغانستان به گزارش مداربسته یك هیات علمی و فناوری حوزه سلامت از كشور افغانستان با هدف توسعه روابط علمی بین ایران و افغانستان به ایران آمدند.به گزارش مداربسته به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، روزهای ابتدایی دی ماه امسال، یك هیات علمی متشكل از روسای بیمارستان ها، پزشكان معتبر و متخصصان حوزه سلامت كشور افغانستان به ایران آمدند. این هیات افغانستانی به دنبال تحقق حمایت های دو دولت از توسعه روابط علمی بین ایران و افغانستان بودند.
در این نشست دو جانبه كه با حضور مهدی قلعه نوی رئیس مركز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و وحید مجروح سخنگوی وزارت صحت عامه افغانستان برگزار شد، بر توسعه روابط علمی ایران و افغانستان تاكید گردید.
در این رویداد، شركت های دانش بنیان ایرانی و افغانستانی آخرین دستاوردها، محصولات و سوابق فعالیت خویش را عرضه و در نشستی رودررو با شركت های متناظر خود مذاكره كردند.
این نشست یك روزه به میزبانی مركز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و با همكاری صندوق پژوهش و فناوری تجهیزات پزشكی برگزار گردید. در این جلسه، ۳۵ نفر از كشور افغانستان و ۴۵ نفر از شركت های دانش‎ بنیان ایرانی حضور داشتند.

1398/10/11
12:08:22
5.0 / 5
4554
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
دوربین مداربسته

newcctv.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مداربسته محفوظ است

دوربین مداربسته مداربسته

انواع دوربین مداربسته