استفاده از ویلچرهای برقی خودران در فرودگاه ها

استفاده از ویلچرهای برقی خودران در فرودگاه ها مداربسته: هواپیمایی انگلیس می خواهد برای تسهیل جابجایی معلولان از ویلچرهای برقی خودران استفاده نماید و این كار را در فرودگاه جان اف كندی آغاز نموده است.به گزارش مداربسته به نقل از انگجت، افراد معلول با نشستن بر روی این ویلچرها می توانند بدون نیاز به مساعدت افراد دیگر بطور خودكار به سمت گیت های پرواز حركت كنند.
در صورت ثمربخش بودن ارائه این خدمات در فرودگاه جان اف كندی، دامنه این كار به دیگر فرودگاه ها تسری می یابد. ویلچرهای مورد اشاره از فناوری شناسایی موانع برخوردار می باشند و می توانند عابران دیگر و اشیای گوناگون را شناسایی كنند تا جلوی برخورد با آنها گرفته شود.
ویلچرهای مورد اشاره برای حركت به سمت دیگر مقاصد نیز قابل برنامه ریزی هستند و یك نمایشگر نیز بر روی آنها كار گذاشته شده است. آنها پس از به مقصد رساندن هر مسافر معلول برای سوار كردن مسافران بعدی فراخوانده می شوند. ارزش هر یك از این ویلچرها ۴۰۰۰ دلار برآورد شده است.
قرار است در آینده نزدیك این خدمات در فرودگاه هیتروی لندن نیز ارائه شوند. هزینه ارائه این خدمات به مدت ۵ سال در این دو فرودگاه ۸.۳ میلیارد دلار خواهد بود.منبع:

1398/12/10
17:19:08
5.0 / 5
3835
تگهای خبر: خدمات , فناوری , هواپیما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
دوربین مداربسته

newcctv.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مداربسته محفوظ است

دوربین مداربسته مداربسته

انواع دوربین مداربسته