راه اندازی آزمایشگاه تشخیص كرونا در دانشگاه علوم پزشكی آزاد

راه اندازی آزمایشگاه تشخیص كرونا در دانشگاه علوم پزشكی آزاد به گزارش مداربسته بخشتشخیص مولكولی كرونا ویروس در كلینیك قدس دانشگاه علوم پزشكی آزاد اسلامی تهران افتتاح و افتتاح شد.به گزارش مداربسته به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، بخش تشخیص مولكولی كرونا ویروس در كلینیك قدس دانشگاه علوم پزشكی آزاد اسلامی تهران امروز با حضور سیدعلی ابطحی رئیس دانشگاه علوم پزشكی آزاد اسلامی تهران، سید محمودرضا آقامیری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و تعدادی از پزشكان و متخصصان افتتاح و افتتاح شد.
مسعود پارسانیا دانشیار و متخصص ویروس شناسی دانشگاه علوم پزشكی آزاد اسلامی تهران در مراسم افتتاح اظهار داشت: این آزمایشگاه زیر نظر ستاد مركزی مقابله با ویروس كرونا دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و با پشتیبانی كمیته پدافند زیستی و حمایت دانشگاه علوم پزشكی آزاد اسلامی تهران شروع به كار كرد.
وی اضافه كرد: این آزمایشگاه می تواند تا با همكاری متخصصان این حوزه نسبت به تشخیص بیماری كرونا ویروس در افراد بستری شده در بیمارستانها اقدام نماید.
پارسانیا اشاره كرد: در این راستا با ۱۴ نفر از متخصصان قرارداد همكاری منعقد شده كه طبق وظایف مشخص شده مشغول به كار هستند.
وی گفت: با توجه به این كه پلی كلینیك درمانی و آموزشی قدس زیرمجموعه نظارتی دانشگاه علوم پزشكی و خدمات بهداشتی درمانی ایران است، بیماران بستری شده در بیمارستانهای حوزه این دانشگاه به این مركز ارجاع داده خواهند شد.
گفتنی است مسئولیت فنی این مركز به عهده دكتر پارسانیا، دانشیار و متخصص ویروس شناسی دانشگاه علوم پزشكی آزاد اسلامی تهران است.

1399/01/01
22:08:19
5.0 / 5
3488
تگهای خبر: آموزش , خدمات , دانشگاه , متخصص
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
دوربین مداربسته

newcctv.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مداربسته محفوظ است

دوربین مداربسته مداربسته

انواع دوربین مداربسته