نامه سرگشاده مدیرعامل آمازون به كاركنانش در مورد كرونا

نامه سرگشاده مدیرعامل آمازون به كاركنانش در مورد كرونا مداربسته: جف بزوس مدیرعامل آمازون با ارسال نامه ای سرگشاده خطاب به كارمندان خود اشاره كرد هم اكنون هیچ دستورالعمل مشخصی در مورد نحوه برخورد با ویروس كرونا وجود ندارد.به گزارش مداربسته به نقل از سی ان بی سی، آمازون در هفته های اخیر به سبب مجبور كردن كاركنان خود به حضور در محل كار باوجود شیوع گسترده ویروس كرونا با انتقادهای شدیدی روبه رو شده است.
این شركت آمریكایی كاركنان خود در این كشور و دیگر شعبات خود در نقاط مختلف جهان را تهدید كرده كه اگر از حضور در محل كار اجتناب كنند با خطر قطع دستمزد مواجهند. آمازون مدعی است كه كارمندانش با رعایت فاصله جانبی از یكدیگر كارهای روزمره خودرا انجام می دهند تا سلامت آنها حفظ شود. اما معین نمی باشد این مساله واقعاً چقدر در این شركت رعایت می شود.
به دنبال بی توجهی آمازون به حفظ امنیت و سلامت كاركنانش، 4 سناتور آمریكایی با ارسال نامه ای خطاب به جف بزوس از وی خواستند تا برای حفاظت از كاركنان خود در شرایط شیوع گسترده كرونا كارهای بیشتری انجام دهد.
به نظر می رسد ارسال نامه سرگشاده بزوس خطاب به كارمندانش در واكنش به این انتقادها صورت گرفته باشد.
وی در قسمتی از این نامه افزوده كه نامشخص بودن شیوه برخورد با كرونا موجب نگرانی همه شده ولی بخش اعظم كارهایی كه در آمازون انجام می شوند از منزل به پیش برده نمی شوند. با این وجود آمازون اقداماتی را برای ارتقای امنیت مراكز خود انجام داده و اقدامات بیشتری را نیز در همین راستا انجام خواهد داد.
وی مدعی شده كه آمازون سفارش های خرید میلیون ها ماسك را برای كارمندانی انجام می دهد كه نمی توانند دوركاری كنند و باتوجه به كمبود ماسك این سفارش ها باید به مقصد برسند تا افراد بتوانند كارهای ضروری خودرا انجام دهند.


منبع:

1399/01/05
14:13:11
5.0 / 5
3264
تگهای خبر: امنیت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
دوربین مداربسته

newcctv.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مداربسته محفوظ است

دوربین مداربسته مداربسته

انواع دوربین مداربسته