برای سال میلادی جدید؛

بزرگترین شركت مخابراتی آمریكا خدمات اینترنت خویش را گران كرد

بزرگترین شركت مخابراتی آمریكا خدمات اینترنت خویش را گران كرد به گزارش مداربسته شركت مخابراتی كامكست آمریكا از افزایش هزینه عرضه خدمات اینترنت و تلویزیون كابلی خود برای سال آینده میلادی اطلاع داده است.به گزارش مداربسته به نقل از ورج، کامکست که بزرگترین اپراتور شبکه های تلویزیونی کابلی و یکی از بزرگترین عرضه دهندگان خدمات اینترنت خانگی و سومین عرضه دهنده خدمات تلفن ثابت در آمریکاست اعلام نموده که از اول ژانویه سال ۲۰۲۱ خدمات خویش را گران می کند.
بر همین اساس هزینه خدمات تلویزیون کابلی کامکست به ازای هر ماه خدمات ۴.۵ دلار و به ازای دریافت شبکه های ورزشی جدید ۲ دلار در ماه افزایش می یابد. مجموع این افزایش ۷۸ دلار در سال خواهد بود.
همچنین هزینه دسترسی به خدمات اینترنت کامکست هم حداقل سه دلار در ماه افزایش می یابد که به این رقم در صورت عرضه خدمات اینترنت تی وی ۲.۵ دلار در ماه افزوده می شود. همینطور هزینه دسترسی به برخی بسته های خدمات تلویزیون کابلی جذاب هم حداقل ۵ دلار در ماه افزایش می یابد.
این افزایش قیمت باعث اعتراض مشترکان خدمات کامکست در شبکه های اجتماعی شده و با این وجود کامکست قصد ندارد در تصمیم خود تجدیدنظر کند.

1399/09/08
13:08:05
5.0 / 5
1413
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
دوربین مداربسته

newcctv.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مداربسته محفوظ است

دوربین مداربسته مداربسته

انواع دوربین مداربسته