با برگزاری نشست آنلاین؛

تعاملات فناورانه ایران و تركیه افزایش می یابد

تعاملات فناورانه ایران و تركیه افزایش می یابد نشست آنلاین تجاری ایران و ترکیه در امتداد توسعه تعاملات فناورانه دو کشور انجام می شود.به گزارش مداربسته به نقل از معاونت علمی و فناوری، طی نشست رودررو بین شرکت های ایرانی و مجموعه های متناظر فناور ترکیه ای حوزه های «فناوری اطلاعات و ارتباطات»، «سلامت و تجهیزات پزشکی»، «زیست فناوری»، «الکترونیک و ماشین آلات» و غیره که در بهمن ماه سال ۹۸ برگزار شد، این دفعه مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری مبادرت به برگزاری نشست تجاری آنلاین ایران و ترکیه کرده است.
این نشست در حوزه های تخصصی «مواد معدنی»، «صنایع پتروشیمی» و «فلزات» ۱۵ بهمن ماه امسال انجام می شود.
«آشنایی با فرصت های صادراتی به کشور ترکیه»، «علاقه مندی شرکت های ترک به محصولات ایرانی»، «شناسایی شرکای تجاری» و «معرفی نحوه ورود به بازار کشور ترکیه» همچون مزایای حضور در این جلسه است. علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام حضور در این رویداد می توانند تا ۱۵ دی ماه به آدرس اینترنتی www.tesc.ir مراجعه کنند.
با توجه به اشتراکات فرهنگی و مذهبی ایران و ترکیه توسعه سطح همکاریهای علمی و فناورانه دو طرف یک ضرورت است. باتوجه به پیشرو بودن ایران در خیلی از حوزه های علمی در خاورمیانه و توانمندی ترکیه در حوزه های بازرگانی و تجارت، این تعاملات دوجانبه اتفاقات خوب و فناورانه ای برای دو کشور رقم خواهد زد.

1399/10/02
17:34:02
5.0 / 5
986
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
دوربین مداربسته

newcctv.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مداربسته محفوظ است

دوربین مداربسته مداربسته

انواع دوربین مداربسته