۹۷۵ روستای هرمزگان به شبكه ملی اطلاعات متصل شدند

۹۷۵ روستای هرمزگان به شبكه ملی اطلاعات متصل شدند به گزارش مداربسته مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات هرمزگان اظهار داشت: ۹۷۵ روستا در این اُستان در جهت اجرای برنامه ششم توسعه به شبکه ملی اطلاعات متصل شدند.


احد قویدل فرد مدیر روز دوشنبه در این خصوص عنوان کرد: برنامه ششم توسعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات را مکلف به اتصال ۹۰ درصد روستاهای بالای ۲۰ خانوار کشور به شبکه ملی اطلاعات کرده است.
وی افزود: ۷۵ درصد روستاهای بالای ۲۰ خانوار هرمزگان تا کنون به شبکه ملی اطلاعات متصل شده اند و امکان بهره گیری از کاربری های فناوری اطلاعات برای مردم این روستاها فراهم گشته است.
وی افزود: ۱۳۳۱ روستای بالای ۲۰ خانوار در هرمزگان وجود دارد که با اتصال ۹۷۵ روستا به شبکه ملی اطلاعات، ۸۷ درصد جمعیت روستاهای بالای ۲۰ خانوار این اُستان زیر پوشش قرار گرفتند.
مدیرکل فناوری اطلاعات و ارتباطات هرمزگان اظهار داشت: اهداف وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از توسعه زیرساخت های ارتباطی در سطح شهرها و روستاها را کاهش شکاف دیجیتالی با هدف توسعه کاربری های مبتنی بر ICT، ایجاد اشتغال پایدار و همینطور دسترسی روستاییان به چهار خدمت الکترونیکی اصلی دولت در حوزه های سلامت، آموزش، کشاورزی و بانکی است.
قویدل فرد خاطرنشان کرد: امید می رود با تکمیل پروژه های ارتباطی در حال اجرا در هرمزگان ضریب نفوذ شبکه ملی اطلاعات در روستاهای بالای ۲۰ خانوار هرمزگان به ۹۰ درصد برسد.منبع:

1399/10/11
00:45:20
5.0 / 5
1175
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
دوربین مداربسته

newcctv.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مداربسته محفوظ است

دوربین مداربسته مداربسته

انواع دوربین مداربسته