در پارك فناوری پردیس؛

محلول ضدعفونی كننده جدید بر پایه آب و نانو تولید می شود

محلول ضدعفونی كننده جدید بر پایه آب و نانو تولید می شود مداربسته: دو شرکت دانش بنیان در پارک فناوری پردیس مبادرت به تولید مشترک محلول ضدعفونی کننده جدید بر پایه آب و فناوری نانو کردند.به گزارش مداربسته به نقل از پارک فناوری پردیس، قرارداد همکاری مشترک تولید محلول های ضدعفونی کننده دست و سطوح، بر پایه آب و مبتنی بر فناوری نانو، میان دو شرکت از شرکت های عضو پارک فناوری پردیس، منعقد شد.
حمزه کازرونی مدیرعامل شرکت با اعلان اینکه ۲ محصول این شرکت از آزمایشگاه همکار وزارت بهداشت، موفق به ستاندن تاییدیه شده است، اظهار داشت: باتوجه به مشکلات محلول های ضدعفونی کننده بر پایه الکل، وزارت بهداشت تمرکز خودرا برای پشتیبانی از تولیدکنندگان محصولات ضدعفونی کننده بر پایه آب معطوف کرده است.
وی اضافه کرد: اولین محصول مشترک این دو شرکت که بر پایه آب تولید می شود، تا ۱۰ هزار برابر نسبت به محلول های ضدعفونی کننده پایه الکل قوی تر است.
مدیر عامل شرکت توضیح داد: دومین محصول مشترک این دو شرکت، محلول ضدعفونی کننده خود استریل با ماندگاری بالا برای استریل نگه داشتن سطوح مختلف است. این محلول به مدت بیش از ۳ ماه، سطوح را نسبت به تماس مجدد با ویروس و باکتری استریل می کند و منجر به اطمینان بخشی مراکز درمانی و کاهش مصرف محلول های ضدعفونی کننده می شود.
اسماعیل صابر فر مدیرعامل شرکت دیگری در پارک پردیس اظهار داشت: ظرفیت تولید این شرکت را برای همکاری مشترک، به ۳ تن در روز می رسانیم.
وی افزود: مخازن نگهداری، مخازن ترکیب مواد اولیه و خط تولید برای همکاری مشترک تجهیز شده است و جهت افزایش ظرفیت تولید نیز آمادگی کامل وجود دارد. خط تولید شرکت در مقادیر ۵۰، ۱۰۰ و ۵۰۰ میلی لیتر آماده تولید است و همین طور تولید در ابعاد بزرگ ۱ و ۴ لیتر هم برمبنای نیاز مخاطب امکان پذیر خواهد بود.


منبع:

1399/10/16
11:42:57
0.0 / 5
960
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
دوربین مداربسته

newcctv.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مداربسته محفوظ است

دوربین مداربسته مداربسته

انواع دوربین مداربسته