تمدید مهلت نام نویسی در فراخوان نوپاهای فناوری های همگرا

تمدید مهلت نام نویسی در فراخوان نوپاهای فناوری های همگرا مداربسته: مهلت ثبت نام در پنجمین فراخوان نوپاهای فناوری های همگرا معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تا 15 اسفندماه 1399 تمدید گردید.


به گزارش روز شنبه ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، باتوجه به درخواست مکرر مخاطبان، مهلت شرکت در پنجمین فراخوان نوپاهای فناوری های همگرا تمدید گردید. متقاضیان می توانند با ورود به سایت رسمی مرکز راهبردی فناوری های همگرا در بخش فراخوان های نوآورانه نسبت به تکمیل فرم ثبت طرح اقدام نمایند.
فراخوان نوپا یک فرصت عالی برای استارتاپ های حوزه فناوری های همگرا فراهم می آورد تا با شرکت در دوره های آموزشی فراخوان، محصول و کسب وکار خودرا در حوزه فنی و بازار توسعه دهند و بعد از نگارش مدل کسب وکار خود، با سرمایه گذاران و مشتریان بالقوه آشنا گردند.
استارتاپ هایی که در پروسه داوری انتخاب می شوند، در جلسات راهبری برنامه شرکت خواهند کرد. در این جلسات نیازهای هر طرح بررسی می شود و متناسب با آن خدمات و حمایت های برنامه در اختیار تیم ها قرار می گیرد. بیشتر تیم ها در ابتدای کار خود در دوره آموزشی اعتبارسنجی محصول (پیش شتاب دهی) شرکت می کنند.
برنامه نوپا به ارتقای فنی و بازاری محصولکمک و دریافت مجوزها و استانداردهای مربوطه را تسهیل می کند. هویت بخشی به محصول و شرکت از دیگر رسالت های نوپاهای فناوری های همگرا است که برای استارت آپ ها نیازی خطیر بشمار می رود.
طرح هایی که زودتر ارسال شوند شانس بیشتری برای جذب در مراکز حامی توسعه کسب وکار و شتاب دهنده ها دارند و در صورتیکه دیرتر ارسال شوند ممکنست ظرفیت پذیرش آنها تکمیل شود.
۱۵ اسفندماه آخرین مهلت ارسال طرح است و به هیچ وجه قابل تمدید نیست. تنها طرح هایی مورد پذیرش قرار خواهند گرفت که اولا در حوزه فناوری های همگرا و انبیک قرار گیرند. ثانیا نمونه اولیه آماده در دست داشته باشند.منبع:

1399/11/05
01:05:16
0.0 / 5
981
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
دوربین مداربسته

newcctv.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مداربسته محفوظ است

دوربین مداربسته مداربسته

انواع دوربین مداربسته