با انعقاد تفاهم نامه؛

زیست بوم آزمون های شناختی توسعه پیدا می كند

زیست بوم آزمون های شناختی توسعه پیدا می كند تفاهم نامه همکاری با هدف کمک به سازوکار اجرایی زیست بوم آزمون های شناختی کشور منعقد شد.به گزارش مداربسته به نقل از ستاد توسعه علوم و فناوری شناختی، ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی معاونت علمی و سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران تفاهم نامه همکاری امضا کردند. این تفاهم نامه با هدف مشارکت در کمک به سازوکار اجرایی زیست بوم آزمون های شناختی در کشور و بومی سازی و اعتبارسنجی آزمون های روانشناسی به امضا رسید.
این تفاهم نامه با هدف توسعه اکوسیستم آزمون های شناختی بین دکتر مجید نیلی احمد آبادی دبیر ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی معاونت علمی و محمد حاتمی رئیس سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران منعقد شد.
براساس این تفاهم نامه، طرفین در زمینه تشریک مساعی و استفاده حداکثری از امکانات، ظرفیت ها و فرصت ها برای توسعه و پیشبرد اهداف مشترک توسعه اکوسیستم آزمون های شناختی در کشور، تسهیل در امر تولید محتواهای استاندارد آموزشی، برگزاری دوره های آموزشی، کارگاه ها و جلسات پرسش و پاسخ، انجام مطالعات پژوهشی مشترک و انتقال دانش و تجربیات با یکدیگر همکاری می کنند.
برگزاری دوره های آموزشی، تدوین متون و تأمین اساتید در حوزه علوم شناختی و صدور گواهینامه انتهای دوره ها، ترویج و اطلاع رسانی و آگاه سازی نسبت به توسعه سرمایه شناختی در جامعه و هم مقررات اکو سیستم آزمون های شناختی از دیگر زمینه های این توافق نامه همکاری بیان شده است.


منبع:

1399/11/16
13:00:39
0.0 / 5
350
تگهای خبر: آموزش , تولید , سیستم , علم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
دوربین مداربسته

newcctv.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مداربسته محفوظ است

دوربین مداربسته مداربسته

انواع دوربین مداربسته