دانش بنیان ها محصولی برای مدیریت بهینه آپارتمان ها طراحی كردند

دانش بنیان ها محصولی برای مدیریت بهینه آپارتمان ها طراحی كردند به گزارش مداربسته یک شرکت دانش بنیان موفق شد با طراحی سامانه جامع مدیریت ساختمان موارد اختلاف برانگیزی همچون هزینه شارژ و قبوض را مدیریت کند.


به گزارش روز سه شنبه از معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری، ایمان رادمنش مدیرعامل این شرکت دانش بنیان در مورد این سامانه اظهار داشت: این شرکت در حوزه برق و کامپیوتر فعالیت دارد و بخش عمده ای از فعالیتهای شرکت در حوزه تحقیق و پژوهش های دانش بنیان است. یکی از محصولات شرکت مجموعه سامانه مدیریت ساختمان به نام «سامون» است.
وی بیان نمود: «سامون» یک مجموعه یکپارچه است که از سه بخش، مالی، خدمات و حوزه هوشمندسازی برخوردار می باشد. در بخش مالی، این سامانه برای مالکین ساختمان، افراد ساکن در یک ساختمان و مدیریت ساختمان، مزیت های قابل توجهی بوجود می آورد.
این فعال دانش بنیان درباره جزئیات این سامانه اظهار داشت: تمام فرایندهای مالی ساختمان و پرداخت قبوض در این سامانه ثبت و مبلغ شارژ هم مستقیم به سامانه تزریق می شود. مدیر ساختمان مطمئن است که امور مالی به صورت صحیح انجام می شود و ساکنین ساختمان، آسوده خاطر هستند؛ چونکه می دانند پرداخت های آنها به صورت مکتوب و آنلاین ثبت شده است.
وی اضافه کرد: در بخش خدمات میتوان سفارش یک خدمت را برای کل ساختمان ثبت نمود. همینطور ساکنان از راه این سامانه برای یک خدمت خاص در رابطه با واحد خود، می توانند درخواست ثبت کنند. یکی دیگر از مزایای این سامانه هوشمندسازی است، برای مثال مصرف آب هر واحد توسط سامانه به صورت دقیق محاسبه می شود.
رادمنش درباره مزایای این سامانه نسبت به روش های سنتی، اظهار داشت: محاسبه آنلاین مصرف آب هر واحد، این امکان را به مدیر ساختمان می دهد که هزینه قبض آب ساختمان را به صورت عادلانه بر مبنای مصرف هر واحد محاسبه کند. همینطور هر کدام از ساکنان می توانند از راه تلفن همراه خود درب پارکینگ را باز و بسته کنند.
مدیر عامل این شرکت دانش بنیان با تکیه بر کارایی این سامانه، بیان نمود: هم اکنون تلاش داریم محصولات فناورانه ای جدیدی را در حوزه بانکی، تولید نماییم تا سبد محصولات ما متنوع تر شود.منبع:

1399/12/27
19:35:58
5.0 / 5
708
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
دوربین مداربسته

newcctv.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مداربسته محفوظ است

دوربین مداربسته مداربسته

انواع دوربین مداربسته