در رویداد نیازهای فناورانه فین تك در نمایشگاه اینوتكس ۲۰۲۱ :

۴۰۰ میلیاردتومان قرارداد تجارت فناوری با همكاری بروكرها ثبت گردید

۴۰۰ میلیاردتومان قرارداد تجارت فناوری با همكاری بروكرها ثبت گردید به گزارش مداربسته دبیر شبکه فن بازار ایران اظهار داشت: کارگزاران فناوری (بروکرها)ی کشور در 10 ماه گذشته 400 میلیارد تومان قرارداد در قالب هم رسانی، بازاریابی و سرمایه گذاری امضا کردند.


به گزارش مداربسته به نقل از ایرنا، محمد صالح خالقی روزچهارشنبه در دومین روز از برگزاری نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۱ درپارک فناوری پردیس که بصورت حضوری ومجازی در حال برگزاری است، در بخش ارائه نیازهای فناورانه حوزه فین تک اضافه کرد: شبکه فن بازار ملی ایران برمبنای نقشه جامع علمی کشور و ابلاغ شورای عالی انقلاب فرهنگی تشکیل شده و ابزار و برنامه های مختلفی برای توسعه بازار فناوری بر عهده شبکه گذاشته شده است.
وی بیان کرد: توسعه شبکه فن بازار منطقه ای و بروکری یکی از وظایفی است که برمبنای آن موظف شده ایم در همه استان های کشور دفتر فن بازار منطقه ای راه اندازی نماییم.
خالقی افزود: ایجاد شبکه بروکری یکی دیگر از وظایف محول شده به فن بازار است، بروکرها، تسهیل کننده توسعه فناوری در کشور می باشند، این شبکه نیز در حال حاضربا فعالیت ۵۰ بروکر به وجود آمده است.
دبیر شبکه فن بازار ایران اظهار داشت: راه اندازی فن بازارهای تخصصی حداقل در حوزه های فناوری الف کشور از دیگر وظایف این شبکه است.
خالقی افزود: برگزاری فستیوال دارایی فکری که مربوط به اختراعات، عرضه نوآوری وطرح های سرمایه گذاری است، برگزاری استارتاپ دمو در زمینه فعالیت استارتاپ ها، برگزاری نشست بهره برداری از توان داخلی و رویداد ارائه نیازهای فناورانه همچون کارهایی است که در شبکه فن بازار ایران در حال انجام می باشد.
وی تصریح کرد: مجموع این هم رسانی ها، بازاریابی ها و سرمایه گذاری ها در ۱۰ ماه گذشته نزدیک به ۴۰۰ میلیارد تومان بوده است که توسط ۵۰ بروکر فعال در سراسر کشور انجام شده است.
وی اظهار داشت: فعالان اکوسیستم نوآوری کشور که نیازمند سرمایه گذاری، بازاریابی و حضور دررویدادهای ارائه نیازهای فناورانه هستند می توانند به شبکه فن بازار ایران مراجعه نموده و از خدمات ما استفاده کنند.
دهمین دوره نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (اینوتکس INOTEX ۲۰۲۱) با رویدادها و بخش های جانبی متنوع و با حضور بیش از ۳۰۰ فعال فناور در زیست بوم نوآوری کشور در فضای باز پارک فناوری پردیس با حضور ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری، علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی و فعالان در این عرصه روز گذشته ۲۸ اردیبهشت افتتاح شد.
نمایشگاه اینوتکس، یک رویداد منحصر به فرد در اکوسیستم نوآوری و فناوری است که هرساله توسط پارک فناوری پردیس و با حضور کارآفرینان و صاحب نظران مطرح حوزه علم و فناوری برگزار می گردد که امسال از ۲۸ تا ۳۰ اردیبهشت در محل پارک فناوری پردیس بصورت حضوری وآنلاین در حال برگزاری است.

منبع:

1400/02/31
18:33:03
5.0 / 5
394
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
دوربین مداربسته

newcctv.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مداربسته محفوظ است

دوربین مداربسته مداربسته

انواع دوربین مداربسته