پاویون شركت های دانش بنیان ایران در نمایشگاه ماكس2021 روسیه برپامی شود

پاویون شركت های دانش بنیان ایران در نمایشگاه ماكس2021 روسیه برپامی شود مداربسته: پاویون شرکت های دانش بنیان ایران با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی در نمایشگاه ماکس2021 روسیه که با اهمیت ترین نمایشگاه بین المللی حوزه هوافضا است، برپامی شود.


نمایشگاه بین المللی هوافضای روسیه (MAKS ۲۰۲۱) که مهم ترین نمایشگاه بین المللی حوزه هوافضا است، از ۲۹ تیر تا ۳ مرداد ۱۴۰۰ در شهر علم و فناوری هوافضای روسیه برگزار می گردد.
هدف اصلی این نمایشگاه، نمایش فناوری های پیشرفته و گشایش بازار داخلی روسیه برای انجام پروژه های مشترک با شرکای خارجی است.
به گزارش روز شنبه روابط عمومی صندوق نوآری و شکوفایی، یکی از برنامه های صندوق نوآوری و شکوفایی در امتداد کمک به توسعه بازار صادراتی شرکت های دانش بنیان، پشتیبانی از حضور این شرکتها در نمایشگاه های معتبر بین المللی به دو صورت حضور مستقل و برگزاری پاویون است.
در سه ماهه نخست سال ۱۴۰۰، پاویون شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه ۴*۱ سوریه، نمایشگاه تجهیزات پزشکی ترکیه (اکسپومد)، نمایشگاه اختصاصی ایران در ارمنستان و نمایشگاه شهر هوشمند ترکیه با حمایت بلاعوض ۳.۵ میلیارد تومانی صندوق برگزار شده است.
در نمایشگاه ماکس نیز پاویون شرکت های دانش بنیان حوزه هوافضا با حمایت صندوق برپا می شود. شرکت های دانش بنیان این حوزه برای بهره مندی از حمایت ۱۲۰ میلیون تومانی صندوق (به ازای هر شرکت) برای حضور در این پاویون می توانند تا ۳۰ خرداد در سامانه غزال صندوق (ghazal.inif.ir) ثبت نام کنند.
شرکت های برگزیده برای حضور در پاویون بعد از ارزیابی توان صادراتی انتخاب خواهند شد.منبع:

1400/03/30
17:52:32
5.0 / 5
3618
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
دوربین مداربسته

newcctv.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مداربسته محفوظ است

دوربین مداربسته مداربسته

انواع دوربین مداربسته