معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صمت بین برترین دانشمندان جهان

معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صمت بین برترین دانشمندان جهان به گزارش مداربسته برات قبادیان معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت در میان دانشمندان برتر جهان از جانب پایگاه استنادی طلایه داران علم تامسون رویترز (ISI-ESI) انتخاب و ارائه شد.


به گزارش امروز پنجشنبه شبکه اطلاع رسانی تولید و تجارت ایران، پایگاه استنادی طلایه داران علم تامسون رویترز (ISI-ESI) به عرضه لیستی از دانشمندان برتر دنیا می پردازد که هر دو ماه یکبار برپایه آخرین تحولات در شبکه علم بین الملل روزآمد می شود و مرجعیت علمی مبنای گزینش دانشمندان برتر در پایگاه طلایه داران علم است.
قبادیان در این حوزه اظهار داشت: پایگاه استنادی طلایه داران علم تامسون رویترز، ISIشاخص های از پیش تعیین شده ای دارد که با استفاده از این شاخص ها، دانشمندان جهان را ارزیابی و رصد می کند.
وی ضمن اشاره به ارسال مقالات ISI بعنوان یکی از شاخصهای این پایگاه در انتخاب دانشمند برتر توضیح داد: اثر بخشی مقالات و همینطور ارجاعات بین المللی از دیگر شاخصهای انتخاب دانشمندان برتر جهان است.
قبادیان اظهار داشت: دو سازمان اسکوپوس و تامسون رویترز شاخصهای دیگری دارند که شاخصهای سختگیرانه ای است و برپایه آنها هر دانشمندی دارای یک کد بین المللی است و با استفاده از این کد، این دو سازمان فعالیت روزانه دانشمندان را رصد کرده و می سنجند.
معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت تصریح کرد: در دهه اخیر جزو یک درصد برتر دانشمندان قرار گرفته و در سالهای 2018، 2019 و 2020 هم بعنوان دانشمند برگزیده اعلام شوم.


منبع:

1400/06/21
10:09:01
5.0 / 5
249
تگهای خبر: آموزش , تولید , دانشمند , علم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
دوربین مداربسته

newcctv.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مداربسته محفوظ است

دوربین مداربسته مداربسته

انواع دوربین مداربسته