ویژه مهر و آبان ماه ۱۳۹۶؛

انتشار شماره چهلم ماهنامه سرآمد

انتشار شماره چهلم ماهنامه سرآمد به گزارش مداربسته چهلمین شماره ماهنامه «سرآمد» ویژه مهر و آبان ماه ۱۳۹۶ منتشر گردید.به گزارش مداربسته به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ماهنامه خبری، علمی، آموزشی و تحلیلی «سرآمد» كه به همت بنیاد ملی نخبگان منتشر می شود، اكنون به شماره چهلم خود رسیده است.
عرصه استارتاپ در دست زنان
پرونده ویژه شماره چهلم «سرآمد» به حضور زنان ایرانی در استارتاپ ها و شركت های دانش بنیان پرداخته است. گلرخ بحری مدیرعامل جوان یك استارتاپ فعال در كشور معتقد است كه «زنان توانمند» را باور كنیم. هدی دوست محمدی هم كه ایده پرداز یك استارتاپ در حوزه پزشكی است از راهكارهای تقویت حضور زنان در اكوسیستم استارتاپی كشور می گوید و بر این باور است كه موفقیت استارتاپ ها به پشتكار وابسته است.
گزارش ها، یادداشت، اخبار و گفت وگوهای متنوع دیگری در چهلمین شماره ماهنامه «سرآمد» درج شده است كه مخاطبان با بهره مندی از نرم افزار كدخوان در موبایل های هوشمندشان، می توانند از تصاویر، صداها، متون و فیلم های تعبیه شده در این ماهنامه كاغذی، بهره مند شوند.
چهلمین شماره ماهنامه خبری، علمی، آموزشی، تحلیلی «سرآمد» ویژه مهر و آبان ماه ۱۳۹۶، به صاحب امتیازی بنیاد ملی نخبگان، مدیرمسئولی سورنا ستاری و سردبیری پرویز كرمی در ۱۳۲ صفحه منتشر شده است.
 

1396/08/14
23:25:03
5.0 / 5
5878
تگهای خبر: علم , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
دوربین مداربسته

newcctv.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مداربسته محفوظ است

دوربین مداربسته مداربسته

انواع دوربین مداربسته