ساخت گیم آنلاین برای كودكان توسط لگوی هلند و تنسنت چین

ساخت گیم آنلاین برای كودكان توسط لگوی هلند و تنسنت چین مداربسته: اسباب بازی ساز معروف هلندی با غول آی تی چین در یك پروژه مشترك برای كودكان گیم آنلاین می سازند.
به گزارش مداربسته به نقل از خبر آنلاین، كمپانی Lego و Tencent در یك قرارداد جدید تصمیم دارند با تولید تیمی مشترك برای كودكان چینی گیم آنلاین بسازند.
لگو كه در سال های اخیر با كاهش فروش مواجه شده، در بازار چین با رشد 25 درصدی در سال 2016 روبرو شده و تلاش كرده است تا استراتژی فروش خویش را از سنتی به آنلاین توسعه دهد.
لگو در حال رقابت با كمپانی سازنده باربی (Mattel) و كمپانی Hasbro برای به دست آوردن سهم بیشتر از بازار 31 میلیارد دلاری اسباب بازی و گیم در چین است. سال قبل مَتِل با علی بابای چین و توسعه دهنده بازی آنلاین، BabyTree، محصولات آموزشی آنلاین را به صورت گیم راهی بازار چین كردند.
تنسنت غول آی تی، مالك بزرگترین شبكه اجتماعی و گیم در چین است كه به دنبال ساخت و توسعه پلت فرم امن گیم آنلاین برای كودكان است و در این زمینه شراكت تجاری با لگو می تواند این عرصه را توسعه دهد.
جاكوب كراگ، مدیر اجرایی لِگو در سفر به چین اظهار داشت: كودكان بیشتری در چین وارد دنیای مجازی و دیجیتال می شوند و توسعه یك محیط مناسب آنلاین برای آنها از اهمیت زیادی برخوردار می باشد كه لِگو می تواند در این زمینه كمك كننده باشد.
استفاده از برند لِگو روی گیم آنلاین می تواند منجر به فروش بیشتر در بازار چین شود. از جانب دیگر محصول Lego Boost كه اجازه تولید و تحرك اشیای ساخت لگو را می دهد، بعنوان پلت فرم نرم افزاری مورد استفاده قرار می گیرد تا كاربران چینی در محیط شبكه اجتماعی و آنلاین دست به خلاقیت هنگام ساخت لگوهای جدید بزنند.
تنسنت 537 میلیارد دلاری، با ارزش ترین كمپانی آسیا است.

5656


1396/10/26
20:34:56
5.0 / 5
5675
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
دوربین مداربسته

newcctv.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مداربسته محفوظ است

دوربین مداربسته مداربسته

انواع دوربین مداربسته