ممنوعیت تبلیغات كسپرسكی در توئیتر

ممنوعیت تبلیغات كسپرسكی در توئیتر به گزارش مداربسته توئیتر انتشار بنرهای تبلیغاتی كسپرسكی را در پلت فرم خود ممنوع كرد.
به گزارش مداربسته به نقل از خبر آنلاین، توئیتر در ایمیلی رسمی(كه رونوشت آن به رویترز ارسال شد)، مغایرت مدل تجاری كسپرسكی را با قوانین تبلیغاتی خود و همینطور اعلام وابسته بودن كسپرسكی به سازمان جاسوسی روسیه / FSB توسط حكومت آمریكا را دلیل این اقدام خود ذكر كرده است.
«یوجین كسپرسكی» موسس و مدیر كمپانی امنیتی و ضد ویروس روسی، نخستین باردر وبلاگ خود داستان را مطرح كرد و توئیتر هم در ادامه، آن را تایید نمود.
«ژانت مانفرا» از وزارت امنیت داخلی اظهار داشت: هیچ دستورالعملی در خصوص تنبیه كسپرسكی به كمپانی های آی تی ارسال نشده است.
فیلترشدن كسپرسكی توسط حكومت آمریكا بعد از هك شدن سیستم یكی از هكرهای دولتی واشنگتن با استفاده از بكدور بوجود آمده توسط نرم افزار ضد ویروس كسپرسكی صورت گرفت و كمپانی روس متهم شد كه به صورت مستقیم با سازمان جاسوسی روسیه ارتباط دارد.
یوجین كسپرسكی كه خود پیش تر عضو كا گ ب (سازمان جاسوسی شوروی سابق) بود، این افترا را رد كرد اما مبحث جاسوسی نرم افزار و سرویس های كسپرسكی در آمریكا به صورت جِدّ دنبال شد و سبب شد تا این كمپانی در نهادهای دولتی آمریكا ممنوع شود.
كسپرسكی ضمن رد ادعاهای واشنگتن، از مقامات و كارشناسان مستقل در سراسر دنیا خواست تا سورس كُد آنها را جستجو كرده تا حقیقت روشن شود اما این كار هم سبب نشد تا مقامات آمریكایی از موضع خود كوتاه بیایند.
ترول های تبلیغاتی روس در روی شبكه های اجتماعی فیس بوك و... هم مظنون بعدی بود كه آمریكایی ها ادعا كردند روس ها بدین وسیله در نتایج انتخابات ریاست جمهوری 2016 دخالت مستقیم كرده و حالا با منع كسپرسكی روی پلت فرم توئیتر، این داستان ادامه دار شده است.

5656

 

1397/02/01
14:16:46
5.0 / 5
5278
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
دوربین مداربسته

newcctv.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مداربسته محفوظ است

دوربین مداربسته مداربسته

انواع دوربین مداربسته