برای استفاده پیمانكاران عمرانی؛

كاشی آنتی باكتریال نانویی وارد فهرست بها شد

كاشی آنتی باكتریال نانویی وارد فهرست بها شد مداربسته: یك نانومحصول به فهرست بها، بعنوان مرجع مهم خدمات و مواد مورد استفاده توسط پیمانكاران عمرانی كشور، اضافه گردید.



به گزارش مداربسته به نقل از ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، یك نانومحصول به فهرست بها، بعنوان مرجع مهم خدمات و مواد مورد استفاده توسط پیمانكاران عمرانی كشور، اضافه گردید. این محصول نوعی كاشی آنتی باكتریال است كه توسط تولیدكنندگان ایرانی عرضه می گردد.
فهرست بها، كتابچه ای حاوی لیست قیمت مواد و مصالح یا خدماتی است كه پیمانكاران عمرانی از آن ها برای پروژه های داخل كشور استفاده می نمایند. هر ساله سازمان مدیریت و برنامه فهرستی از بهای رشته های مختلف پروژه های عمرانی را منتشر می كند.
یكی از بخش های این فهرست به مبحث مصالح و خدمات ساختمانی اختصاص داده شده كه سرامیك و كاشی ها همچون زیرشاخه های آن محسوب می شوند. در فهرست جدیدی كه سازمان مدیریت و برنامه برای سال ۹۷ منتشر نموده، نام كاشی های آنتی باكتریال در حوزه فناوری نانو هم درج شده است.
این فهرست مبنای انتخاب مواد و تجهیزات مورد نیاز در پروژه های عمرانی كشور است. ازاین رو درج نام این نانومحصول فرصت هایی برای توسعه بازار را برای شركت های فعال در این حوزه باز و امكان استفاده از این نانومحصولات را در پروژه های عمرانی كشور فراهم می كند.

1397/02/02
13:19:43
5.0 / 5
5191
تگهای خبر: فناوری , نانو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
دوربین مداربسته

newcctv.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مداربسته محفوظ است

دوربین مداربسته مداربسته

انواع دوربین مداربسته