در پارك فناوری پردیس؛

ایمپلنت دندانی تولید می شود، ورود به بازار تا سال ۹۸

ایمپلنت دندانی تولید می شود، ورود به بازار تا سال ۹۸ مداربسته: مدیر كل ارتباطات و امور بین الملل پارك فناوری پردیس اظهار داشت: مقرر است ایمپلنت های دندانی در داخل تولید شود و تا سال ۹۸ به بازار وارد شود.امین رضا خالقیان در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار نمود: هیات های خارجی كه به كشور می آیند تصور درستی از فعالیت های ایران در زمینه فناوری ندارند در صورتیكه اینگونه نیست.
وی اضافه كرد: این هیات ها پس از بازدید از پارك فناوری پردیس و سایر مراكز فناوری، تصمیم می گیرند كه همكاری های خویش را با ایران در زمینه فناوری چگونه آغاز كنند.
به گفته خالقیان، در این چند سال دو هیات تجاری و هیات دولتی از پارك فناوری پردیس بازدید كردند كه طی آن، شركت های پارك فناوری پردیس، با درخواست همكاری زیادی مواجه گشتند.
به گفته مدیر كل ارتباطات و امور بین الملل پارك فناوری پردیس، مقرر است طی دو سال آینده با همكاری كشورهای خارجی، فرایند تكنولوژی دوساله تكنولوژی تولید ایمپلنت دندان به تهران منتقل شود.
وی تصریح كرد: بدین واسطه، در پارك فناوری پردیس، ایمپلنت ایرانی تولید می گردد و امیدوار هستیم كه ابتدای سال ۹۸، این ایمپلنت ها در بازار ایران وجود داشته باشد.

1397/03/12
14:48:50
5.0 / 5
5678
تگهای خبر: تولید , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
دوربین مداربسته

newcctv.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مداربسته محفوظ است

دوربین مداربسته مداربسته

انواع دوربین مداربسته