تصاویر سلفی با چشمان بسته اصلاح می گردد

تصاویر سلفی با چشمان بسته اصلاح می گردد مداربسته: فیسبوك هوش مصنوعی تازه ای ابداع كرده كه می تواند یكی از اشكالات اساسی تصاویر سلفی را برطرف كند.به گزارش مداربسته به نقل از ورج، مهندسان این شركت می گویند در روش جدید از الگوهای مبتنی بر خودآموزی سیستم های كامپیوتری برای روتوش كردن و ویرایش چشم های بسته در تصاویر سلفی استفاده خواهد شد.
البته این فناوری هنوز در مرحله آزمایشی است و مشخص نمی باشد آیا مقرر است فیسبوك فناوری یادشده را با استفاده از وب سایت خود یا یك برنامه كاربردی در دسترس عموم قرار دهد یا خیر.
بسیاری از كاربران در زمان تهیه تصاویر سلفی از خود به ناگهان پلك می زنند و این پلك زدن تصاویر آنها را خراب می كند. در این سیستم هوشمند از فناوری موسوم به شبكه مشاركتی نسبی یا GAN استفاده شده است. این فناوری یكی از الگوریتم های هوش مصنوعی است كه در سال ۲۰۱۴ ابداع شده و با استفاده از آن می توان تصاویر طبیعی را بهبود بخشید.
فیس بوك تنها شركتی نیست كه در كوشش برای ابداع چنین فناوری هایی است. پیش از این ادوب و پیكسل میتور هم برای طراحی نرم افزارهای ویرایش عكس كه از چنین قابلیتی برخوردار باشد، كوشیده اند. اما هیچ یك از آنها تاكنون محصول نهایی خویش را روانه بازار نكرده اند.

1397/04/01
13:24:58
5.0 / 5
5185
تگهای خبر: سیستم , شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
دوربین مداربسته

newcctv.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مداربسته محفوظ است

دوربین مداربسته مداربسته

انواع دوربین مداربسته