دبیر ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی:

بانك اطلاعات فارغ التحصیلان زیست فناوری بوجود آمد

بانك اطلاعات فارغ التحصیلان زیست فناوری بوجود آمد مداربسته: دبیر ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی از تولید بانك اطلاعات فارغ التحصیلان زیست فناوری در كشور اطلاع داد.به گزارش مداربسته به نقل از مهر به نقل ز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مصطفی قانعی با اشاره به ایجاد بانك اطلاعات فارغ التحصیلان زیست فناوری در كشور، اظهار داشت: یكی از اقدامات مثبت ستاد در حوزه سرمایه انسانی، آموزش و ترویج، تولید بانك اطلاعات فارغ التحصیلان زیست فناوری است.
دبیر ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اضافه كرد: استخدام و به كارگیری فارغ التحصیلان دانشگاهی زیست فناوری و جذب آنها نیازمند برنامه ریزی مدون بر پایه یك بانك اطلاعاتی از كلیه فارغ التحصیلان است بنابراین بانك اطلاعات فارغ التحصیلان زیست فناوری به وجود آمد.
به گفته قانعی، با تدوین و تهیه این بانك اطلاعاتی، تعداد، مشخصات و رشته های تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاهی در رابطه با حوزه زیست فناوری به صورت منسجم در دسترس قرار می گیرد.
وی ادامه داد: هم اكنون ۱۵ هزار فارغ التحصیل در حوزه زیست فناوری در كشور وجود دارد كه نیاز به زمینه سازی برای اشتغال دارند. تولید این بانك اطلاعاتی كمك می نماید تا در صورت نیاز، از تخصص های موجود به درستی بهره بگیریم.

1397/04/02
22:51:48
5.0 / 5
5051
تگهای خبر: تولید , دانشگاه , علم , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
دوربین مداربسته

newcctv.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مداربسته محفوظ است

دوربین مداربسته مداربسته

انواع دوربین مداربسته