توسط یك مخترع ایرانی؛

دستگاه فیزیوتراپی قابل نصب روی مبلمان طراحی شد

دستگاه فیزیوتراپی قابل نصب روی مبلمان طراحی شد مداربسته: مخترعان موفق به طراحی و ساخت دستگاه فیزیوتراپی قابل نصب روی مبلمان و صندلی شدند.به گزارش مداربسته به نقل از مهر، هم اكنون هیچ دستگاه فیزیوتراپی در دنیا كه مكان تراپی و اگزوسایزتراپی را در منزل بتواند پوشش دهد و قابل حمل باشد وجود ندارد از این رو محققان موفق شدند دستگاهی كه بتواند این خصوصیت ها را باهم داشته باشد، بسازند.
افراد ناتوان و معلول با استفاده از این دستگاه محدودیت حركتی نخواهند داشت زیرا صدمه هایی كه حین حركت به افراد وارد می گردد اجتناب ناپذیر است.
این دستگاه طراحی شده بر خلاف دستگاههای كالیبره شده قابل تنظیم برای افراد معلول خواهد بود و بزرگسالان، كودكان، افراد مسن، ورزشكاران می توانند از دستگاه فیزیوتراپی بهره مند شوند.
این دستگاه علی رغم دستگاههای موجود از وزن پایینی برخوردار می باشد كه قابل نصب روی مبلمان و صندلی است. با استفاده از دستگاه فیزیوتراپی هزینه بیمار كاسته می شود و فیزیوتراپ ها می توانند به جای استفاده از توپ و كش در منزل بیماران با دستگاه قابل حمل، به درمان بیماران خود بپردازند و در همین راستا میزان انتظار بیماران در مراكزدرمانی كاسته می شود.
به گزارش مداربسته به نقل از مهر، این طرح توسط رامین اورنگ طراحی و تولید شده است.

1397/04/04
15:04:22
5.0 / 5
5216
تگهای خبر: دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
دوربین مداربسته

newcctv.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مداربسته محفوظ است

دوربین مداربسته مداربسته

انواع دوربین مداربسته