این روزها چرا كاربران، فیسبوك را از موبایل خود پاك می كنند؟

این روزها چرا كاربران، فیسبوك را از موبایل خود پاك می كنند؟ مداربسته: 44 درصد از پرسش شوندگان 18 تا 29 ساله آمریكایی اعلام نمودند اپلیكیشن فیسبوك را از روی موبایل خود پاك كرده اند.
به گزارش مداربسته به نقل از خبر آنلاین، در نظرسنجی انجام شده توسط pew مشخص شد كاربران این روزها به دلایل مختلف از فیسبوك فرار كرده و ترجیح می دهند تا اپلیكیشن این شبكه اجتماعی را از روی گوشی خود حذف نمایند.
در نظرسنجی مذكور همینطور 20 درصد از كاربران 50 تا 64 ساله و تنها 12 درصد از افراد بالای 65 سال اعلام نمودند فیسبوك را از روی موبایل خود حذف كرده اند.
تقریباً نیمی از پرسش شوندگان گفتند اپلیكیشن را در 12 ماهه اخیر پاك كرده و دیگر از آن استفاده نمی كنند.
نكته جالب دیگر اینكه تعداد افرادی كه فیسبوك یا سایر شبكه های اجتماعی را از گوشی خود پاك كرده اند، بیشتر جمهوری خواه هستند تا دموكرات و این نشان داده است كه جمهوری خواهان بیشتر از پیش از شبكه های اجتماعی فاصله گرفته اند.
سوءاستفاده فیسبوك از دیتای خصوصی كاربران و فروش تجاری آن به شركا، سوءاستفاده روسیه از شبكه فیسبوك برای تغییر نتایج انتخابات ریاست جمهوری آمریكا؛ مهم ترین دلایل فاصله گرفته كاربران آمریكایی از فیسبوك به حساب می آید و حالا سانسور در این شبكه سبب شده است تا حذف اپلیكیشن از روی موبایل ها شدت گیرد.


5656


1397/06/16
01:17:51
5.0 / 5
4938
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
دوربین مداربسته

newcctv.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مداربسته محفوظ است

دوربین مداربسته مداربسته

انواع دوربین مداربسته