مجهزشدن پیش دبستان و مهدكودك های ژاپن به تبلت

مجهزشدن پیش دبستان و مهدكودك های ژاپن به تبلت مداربسته: مهدكودك های ژاپن به جای نقاشی كشیدن سنتی با كشیدن انگشتان خود روی تبلت های اپل نقاشی دیجیتال كشیده و از خود سلفی گرفته و عكس ها را ویرایش می كنند.
به گزارش مداربسته به نقل از خبر آنلاین، مهدكودك كوبی در شمال شرق توكیو یكی از 400 مركزی است كه از اپلیكیشن موسوم به KitS برای آموزش نسل جدید استفاده می نمایند.
هرچند این 400 مركز تنها یك درصد از مراكز مهدكودك و پیش دبستانی این كشور را تشكیل می دهند، اما شروع خوبی برای دیجیتالیزه كردن سیستم آموزشی از پایه به حساب می آید.
والدین در اقصی نقاط جهان ازجمله ژاپن از اینكه كودكان خود دچار افت شوند، واهمه دارند و دولت این كشور سیاست ملی آموزشی خویش را مبتنی بر فناوری تعریف كرده و تلاش می كند تا برنامه« تأمین یك دستگاه دیجیتال برای هر سه كودك ژاپنی» را به اجرا بگذارد.
استارتاپ SmartEducation از توكیو برنامه نرم افزاری KitS را توسعه داده و در آن پرندگانی كه توسط كودكان كشیده می شود، به صورت گرافیك سه بعدی حركت كرده و آن ها را به وجد می آورد. كودكان همینطور موجودات مختلفی را با تبلت تولید می كنند كه بعد از تولید وارد مناظر نقاشی شده از قبل شده و صحنه ای را مانند فیلم برای كودكان به وجود می آورد كه این موجودات داخل آن شناور می شوند.
به بچه ها گفته می گردد روی مثلث روی تبلت كلیك كرده و تصویر حاصل از آن را پای تخته توضیح دهند تا از حالت خجالتی درآمده و اجتماعی شوند. «آكی هیتو مینابی» از مدیران مهدكودك می گوید با این كار خلاقیت، تمركز و مهارت های رهبری در بچه ها به صورت طبیعی رشد كرده و پرورش داده می شود. همینطور به بچه ها یاد داده می شود كه چگونه ابزارهای دیجیتال خویش را با دوستان به اشتراك بگذارند.
طبق آمار جدید 98 درصد از كودكان زیر 8 سال آمریكایی در خانه های خود موبایل دارند و 43 درصد تبلت اختصاصی متعلق به خود دارند.
در ژاپن هر جوان بیش از یك موبایل داشته و نیمی از بچه های مهدكودكی دسترسی به موبایل دارند.

5656


1397/07/05
21:29:07
5.0 / 5
6520
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
دوربین مداربسته

newcctv.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مداربسته محفوظ است

دوربین مداربسته مداربسته

انواع دوربین مداربسته