با حكم وزیر علوم، تحقیقات و فناوری؛

رئیس پارك علم و فناوری استان خراسان شمالی منصوب گردید

رئیس پارك علم و فناوری استان خراسان شمالی منصوب گردید مداربسته: وزیر علوم، تحقیات و فناوری در حكمی، رئیس پارك علم و فناوری استان خراسان شمالی را منصوب نمود.به گزارش مداربسته به نقل از وزارت علوم، منصور غلامی وزیر علوم تحقیقات و فناوری با صدور حكمی مهران گرمه ای را به سمت رئیس پارك علم و فناوری استان خراسان شمالی منصوب نمود. در بخش هایی از حكم وزیر علوم آمده است:
با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب جناب عالی و بر مبنای پیشنهاد معاون پژوهش و فناوری به باعث این حكم به سمت رئیس پارك علم و فناوری استان خراسان شمالی منصوب می شوید.
امید است با تعامل مؤثر با مدیریت استان و سایر دستگاه های اجرایی شرایط مناسب را برای توسعه پارك و حل مشكلات پیش روی شركت ها و مؤسسات دانش بنیان فراهم آورید و تولید روابط مؤثر و هدفمند با دانشگاه های استان را برای بهره گیری دانشگاهیان از ظرفیت های پارك علم و فناوری در صدر برنامه های خود قرار دهید.
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در نامه جداگانه ای از خدمات علی اصغر پیله ور رئیس سابق پارك علم و فناوری استان خراسان شمالی در زمان تصدی این پارك علمی قدردانی كرد.
مهران گرمه ای متولد بجنورد، تحصیل كرده دانشگاه علم و صنعت ایران و عضو هیات علمی دانشگاه بجنورد است. وی در زمینه مدیریت ارتباط با صنعت، پژوهش و آموزش در دانشگاه سابقه فعالیت داشته و ریاست آزمایشگاه تخصصی آپای بجنورد در زمینه امنیت سایبری را در سابقه اجرایی خود دارد.
در سوابق پژوهشی گرمه ای، انتشار مقاله در مجلات معتبر و عرضه مقاله در كنفرانس های بین المللی و تالیفات و ترجمه های مختلف دیده می گردد.

1397/07/26
18:34:48
5.0 / 5
4890
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
دوربین مداربسته

newcctv.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مداربسته محفوظ است

دوربین مداربسته مداربسته

انواع دوربین مداربسته