بسته های تركیبی و دیتایرومینگ همراه اول به مناسب اربعین

بسته های تركیبی و دیتایرومینگ همراه اول به مناسب اربعین مداربسته بسته های تركیبی و دیتایرومینگ همراه اول به مناسب اربعین


به گزارش اداره كل ارتباطات شركت ارتباطات سیار ایران، مشتركینی كه در روزهای اربعین قصد سفر به عراق را دارند می توانند با خرید بسته تركیبی (مكالمه، پیامك و دیتا) و یا بسته های دیتایرومینگ بین الملل ۸ روزه ویژه ایام اربعین، ضمن اطلاع از میزان استفاده از مكالمه و پیامك و دیتا، هزینه كمتری پرداخت كنند.
بسته تركیبیارائه شده به مبلغ ۱۰۰ هزار تومان، شامل۲۰ دقیقهمكالمهباایران، ۲۰ دقیقهمكالمهداخلی، ۲۰ عدد پیامك و ۱۰۰ مگابایتدیتا است. بسته هایاینترنتهمراهنیز در ۴ حجم ۵۰ مگابایت(۸ هزار تومان)، ۱۰۰ مگابایت(۱۴ هزار تومان)، ۲۰۰ مگابایت(۲۷ هزار تومان) و ۴۰۰ مگابایت(۴۸ هزار تومان) قابل خریداری است.
بسته هایخریداری شده بعد از پرداخت مبلغ، فعال و محاسبه مصرف حجم بسته به محض ورود به كشور عراق و مبادرت به استفاده از تلفن همراه، آغازمی شود. مدت زمان استفاده از بسته ۸ روز بوده و این زمان از تاریخخرید بسته شروع خواهد شد و سفارش شده مشتركین بسته را در آخرین روز خروج خود از ایرانخریداریكنند.
مشتركینمیتوانندبرایبررسیباقیمانده اعتبار بسته ها كددستوری#۶۳۰*۱* را شماره گیریو در صورت آخر حجم بسته خریداری شده، بسته دیگریخریداریكنند. لازم به ذكر است این بسته ها تمدیدخودكارنداردو در صورت اتمام بسته با تعرفه عادی محاسبه می گردد.
همراه اولی ها می توانند برای كسب اطلاعات بیشتر در این خصوص به پرتال همراه اول به نشانی www.mci.ir رجوع كنند. همینطور بسته ها از درگاه فروشگاه آنلاین به نشانیShop.mci.ir و یا از درگاهUSSD و با شماره گیریكددستوری#۶۳۱*۱*قابل خریداری است.

2121

1397/07/30
13:14:53
5.0 / 5
5902
تگهای خبر: آنلاین , اینترنت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
دوربین مداربسته

newcctv.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مداربسته محفوظ است

دوربین مداربسته مداربسته

انواع دوربین مداربسته