در قالب یك ترن خودكار؛

درازترین ربات جهان در استرالیا شروع به كار كرد

درازترین ربات جهان در استرالیا شروع به كار كرد مداربسته: شركت معدنی ریو تینتو در استرالیا از شروع به كار درازترین ربات جهان در استرالیا در چارچوب یك ترن خودران بزرگ آگاهی داده است.به گزارش مداربسته به نقل از ساینس الرت این ترن كه AutoHaul نام دارد در منطقه دورافتاده پیل بارای استرالیا برای حمل و نقل بار و انواع مواد معدنی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
شركت سازنده، راه اندازی این شبكه ریلی را در این منطقه دورافتاده در ابعاد فعلی چالش بزرگ توصیف كرده است و افزوده كه با استفاده از یك قطار خودران رباتیك در راه مورد اشاره بهره وری افزایش و هزینه های حمل مواد معدنی به میزان قابل توجهی كاهش یافته است.
این شركت می خواهد در آینده از قطارهای رباتیك بیشتری برای انتقال مواد معدنی استفاده نماید. سیستم مورد اشاره از زمان راه اندازی آزمایشی تا به امروز مسافتی بیشتر از یك میلیون كیلومتر را طی كرده است.
با توجه به نگرانی كارگران معادن استرالیا در مورد از دست دادن مشاغلشان در صورت استفاده از ربات های خودران شركت ریوتینتو وعده داده كه باوجود راه اندازی این خط آهن هیچ كارگری را اخراج نخواهد كرد.
گفتنی است كه این قطار خودران برای حمل هر بار ۲۸ هزارتن سنگ آهن از پیل بارا در غرب استرالیا تا بندر كیپ لامبرت به كار گرفته خواهد شد.

1397/10/10
14:44:44
5.0 / 5
5089
تگهای خبر: ربات , سیستم , شركت , مواد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
دوربین مداربسته

newcctv.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مداربسته محفوظ است

دوربین مداربسته مداربسته

انواع دوربین مداربسته