گوشی پزشكی الكترونیكی مخصوص كودكان رونمایی گردید

گوشی پزشكی الكترونیكی مخصوص كودكان رونمایی گردید مداربسته: یك شركت سنگاپوری از گوشی پزشكی الكترونیكی رونمایی كرده كه روی لباس كودكان نصب می گردد و می تواند ضربان قلب و تنفس كودك را رصد كند و در صورت خس خس و سرفه كودك، والدین را آگاه كند.به گزارش مداربسته به نقل از سی نت، رصد سلامت كودكان با كمك یك گوشی پزشكی الكترونیكی ساده تر خواهد بود. در همین راستا در نمایشگاه محصولات مصرفی الكترونیكی از گجت Aire Sone Junior رونمایی شده است.
این گجت كه شبیه یك پیكسل است طوری طراحی شده تا برای كودكان ۳ سال به بالا جذاب باشد. می توان این گجت را به لباس كودك و در منطقه سینه نصب كرد.
Aire Sone Junior تنفس و ضربان قلب، سرفه و خس خس سینه كودك را رصد می كند. در صورت تكرار علائم به والدین اخطار داده می شود. همینطور در صورت رصد علائمی كه نشاندهنده حمله آسم باشد(به خصوص هنگامیكه كودك خواب است) به سرعت والدین رامطلع می كند.
باتری گجت ۱۳ ساعت دوام دارد و به صورت بی سیم شارژ می گردد.
شركت سنگاپوری AEvice این گجت را ابداع كرده است. به قول نماینده شركت گجت مذكور حتی می تواند خس خس های ضعیف سینه كه به صورت معمول شنیده نمی گردد را رصد كند.
تولید كننده گجت الان مشغول همكاری با پزشكان در سنگاپور و استرالیا است و این دستگاه برای كودكان صدمه پذیر در مقابل آسم تجویز می گردد. بدین سان با كمك دستگاه بیماری تنفسی كودك رصد و كنترل می گردد.

1397/10/20
13:33:24
5.0 / 5
5024
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
دوربین مداربسته

newcctv.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مداربسته محفوظ است

دوربین مداربسته مداربسته

انواع دوربین مداربسته