دبیر ستاد توسعه فناوری های فضایی :

پهپادهای ایرانی با برند ملی اوج می گیرند

پهپادهای ایرانی با برند ملی اوج می گیرند مداربسته: دبیر ستاد توسعه فناوری های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی، اظهار داشت: ستاد در تلاش است تا برای پهپادهای تولید شده در كشور یك برند ملی طراحی و تعریف كند.به گزارش مداربسته به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، منوچهر منطقی درباب فعالیت صنعت پهپاد در كشور، اشاره كرد: ایران به كمك متخصصان و جوانان خود در صنعت پهپادی رشد خوبی دارد و اتفاقات قابل قبولی در این صنعت رخ داده است.
دبیر ستاد توسعه فناوری های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اضافه كرد: صنعت پهپاد برای كشور می تواند ارزش افزوده بالایی ایجاد كند. بنا بر این باید به این صنعت ارزش آفرین توجه ویژه ای صورت گیرد.
به گفته منطقی، هم اكنون مهم ترین اولویت ستاد در حوزه پهپادی، تجمیع سازندگان قطعات، سازندگان و نمایش كنندگان خدمات پهپادی است.
وی بیان كرد: مهم ترین نتیجه این تجمیع، ایجاد ارزش افزوده از صنعتی است كه با توانمندی بالای جوانان، راه روشن و مسیر همواری برای توسعه و پیشرفت دارد.
دبیر ستاد توسعه فناوری های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی افزود: اولویت بعدی ما در این صنعت، تعریف و طراحی یك برند ملی برای پهپادهای تولید داخل است كه همه پهپادهای طراحی شده از این پس ذیل این برند به دیگر كشورها صادر باز می شود.
وی با اشاره به نتایج مثبت طراحی برند ملی برای پهپادهای تولیدی داخل كشور، اظهار داشت: این كار موجب می شود بین فعالان این حوزه رقابت ایجاد شود. ایجاد رقابت باز منجر به افزایش كیفیت و كاهش قیمت فروش آن می شود.
منطقی اظهار داشت: صنعتی كردن پهپادها یك آورده عظیم اقتصادی برای كشور به همراه دارد.

1397/11/27
14:59:08
5.0 / 5
5237
تگهای خبر: پهپاد , تولید , خدمات , علم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
دوربین مداربسته

newcctv.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مداربسته محفوظ است

دوربین مداربسته مداربسته

انواع دوربین مداربسته