به منظور تعامل مناسب مالكان و مستاجران؛

بنگاه های استارتاپی معاملات مسكن ایجاد می شود

بنگاه های استارتاپی معاملات مسكن ایجاد می شود مداربسته: وزیر راه و شهرسازی از ایجاد بنگاه های استارتاپی معاملات مسكن به منظور ارتباط مناسب میان مالكان و مستاجران آگاهی داد.به گزارش مداربسته به نقل از خانه ملت، وزیر راه و شهرسازی از انجام مذاكرات اولیه برای ایجاد فعالیت بنگاه های استارتاپی معاملات مسكن با معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری و وزارت ارتباطات آگاهی داد.
محمد اسلامی اظهار داشت: وزارت راه و شهرسازی در نظرداردتا با همكاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و وزارت ارتباطات و راه اندازی این بنگاه ها تعامل میان مالكان و مستاجران برقرار شود.
وی اظهار نمود: این بنگاه های استارتاپی ارتباط میان مالك و مستاجر را به خوبی برقرار و نظام بخشی و نظام مندی مناسبی را در دسترسی سهل مالك و مستاجر به همدیگرایجاد می كند.
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینكه مذاكرات اولیه برای فعالیت استارتاپی معاملات مسكن با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و وزارت ارتباطات در حال انجام می باشد اظهار داشت: با ایجاد این بنگاه ها معاملات مسكن سازمان یافته می شود.
با توجه به این مساله كه یكی از ماموریت های اساسی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از شروع تشكیل، توسعه فعالیت استارتاپ ها و پشتیبانی از آنها بوده است، وزارت راه و شهرسازی در نظر دارد تا با همكاری با این معاونت و وزارت ارتباطات بنگاه های استارتاپی را به منظور ساماندهی رابطه مالكان و مستاجران ایجاد كند.


منبع:

1398/03/13
15:34:06
5.0 / 5
5267
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
دوربین مداربسته

newcctv.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مداربسته محفوظ است

دوربین مداربسته مداربسته

انواع دوربین مداربسته