رئیس صندوق نوآوری و شكوفایی مطرح كرد:

پیشنهاد ایجاد صندوق نوآوری برای تسهیل همكاری ایران و چین

پیشنهاد ایجاد صندوق نوآوری برای تسهیل همكاری ایران و چین مداربسته: رئیس صندوق نوآوری و شكوفایی اظهار داشت:  صندوق مشتركی برای تسهیل همكاری شركتهای ایرانی و چینی ایجاد می شود.به گزارش مداربسته به نقل از صندوق نوآوری و شكوفایی، دكتر علی وحدت در دیدار با معاون امور بین الملل وزیر امور و فناوری چین با اشاره سفر اخیر خود به چین جهت شركت در اجلاس نوآوری پوجیانگ ۲۰۱۹ اظهار داشت: در این اجلاس ۳ پیشنهاد عملیاتی شامل تشكیل شبكه تبادل نیازهای فناورانه در راه جاده جدید ابریشم، گفتگوی سیاستی بین نهادهای دولتی و خصوصی كشورها و ایجاد صندوق های مشترك ارائه شد كه امیدواریم این دیدار زمینه های اجرایی شدن این پیشنهادها را فراهم سازد.
وی در ادامه ضمن استقبال از سیاست های دولت چین درباب طرح «یك كمربند، یك جاده» و احیای جاده ابریشم با محوریت همكاریهای اقتصادی اشاره كرد: ما معتقدیم در حوزه فناوری و نوآوری، ایران می تواند بهترین شریك چین در منطقه باشد و در این راستا ما آماده همكاری هستیم.
وی با اشاره به روابط تاریخی دو كشور اضافه كرد: پیشنهاد اصلی ما ایجاد صندوق های مشترك بین نهادهای مالی دو كشور است. در همین راستا صندوق نوآوری و شكوفایی آمادگی میزبانی گفتگوهای مشترك بین نمایندگان نهادهای مالی طرفین را دارد.
«یه دونگبایی» معاون امور بین الملل وزیر علوم و فناوری چین نیز ضمن ابراز خرسندی از حضور در ایران و آشنایی با سوابق و خدمات صندوق نوآوری و شكوفایی اظهار داشت: در چند سال اخیر چین در حوزه علم، فناوری و نوآوری همكاری خوبی با ایران داشته و تفاهم نامه های مختلفی نیز بین دو طرف به امضا رسیده است.
معاون امور بین الملل وزیر علوم و فناوری چین در ادامه از برنامه دولت چین برای تعریف پروژه های مشترك و همكاری بین شركت های حوزه فناوری دو طرف آگاهی داد.

1398/03/21
14:26:48
5.0 / 5
5373
تگهای خبر: خدمات , شركت , صندوق , علم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
دوربین مداربسته

newcctv.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مداربسته محفوظ است

دوربین مداربسته مداربسته

انواع دوربین مداربسته