نشست علمی انسان، توانمندی های ذهنی و شناختی برگزار می گردد

نشست علمی انسان، توانمندی های ذهنی و شناختی برگزار می گردد مداربسته: ششمین نشست علمی شب های فناوری با سوژه انسان، توانمندی های ذهنی و شناختی در فرهنگسرای فناوری اطلاعات انجام می شود.


به گزارش مداربسته به نقل از فرهنگسرای فناوری اطلاعات، ششمین نشست «شب های فناوری» با سوژه «انسان، توانمندی های ذهنی و شناختی»، چهارشنبه ۱۷ مهرماه ساعت ۱۶ با حضور اساتید و متخصصان در فرهنگسرای فناوری اطلاعات انجام می شود.
در این نشست محمودرضا حاجی قاسم، دكترای علوم اعصاب و مدیر گروه علوم اعصاب دانشگاه علوم پزشكی دانشگاه تهران به سخنرانی با سوژه « شناخت و استفاده از فناوری های نوین» می پردازد. سپس فرزانه رستمی، مدرس دانشگاه و پژوهشگر علوم شناختی به بررسی «كارایی روش های موجود و نوین آموزشی از دید شناختی» می پردازد.
در بخش دیگر پیمان ابهریان متخصص اعصاب و روان و عضو هیئت علمی پژوهشكده علوم شناختی و رئیس كلینیك مغز و شناخت درباب «توانبخشی و توانمند سازی شناختی» سخنرانی می كند و درانتها این نشست «كاربردهای علوم و فناوری های شناختی و ارتباط آن با سایر علوم خصوصاً فناوری اطلاعات » توسط آناهیتا خرمی دكترای علوم اعصاب شناختی و مدیر آموزشی پژوهشی كلینیك مغز و اعصاب بررسی خواهد شد.
سلسله نشست های تخصصی « شب های فناوری»، با رویكرد طرح مسائل و موضوعات فرهنگی اجتماعی در حوزه تكنولوژی های جدید خصوصا فناوری اطلاعات و بیان نظریه ها، دیدگاه ها و یافته های پژوهشی در این زمینه هر ماه با حضور متخصصان و دست اندركاران این حوزه انجام می شود.
این برنامه با مشاركت كانون «شهر هوشمند» فرهنگسرای فناوری اطلاعات به دبیری ستاره امیری متخصص شهر هوشمند اجرا می شود.


منبع:

1398/07/17
23:35:56
5.0 / 5
5019
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
دوربین مداربسته

newcctv.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مداربسته محفوظ است

دوربین مداربسته مداربسته

انواع دوربین مداربسته