به ارزش ۶۵۰ میلیارد تومان؛

۲۲ تفاهمنامه بین شركتهای دانش بنیان و صنعت خودرو منعقد شد

۲۲ تفاهمنامه بین شركتهای دانش بنیان و صنعت خودرو منعقد شد به گزارش مداربسته ۲۲تفاهمنامه به ارزش ۶۵۰ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان بین شركت های دانش بنیان و صنعت خودرو منعقد شد.


به گزارش مداربسته به نقل از مهر، امروز در حاشیه آخرین روز گردهمایی فناورانه صنعت خودرو، ۲۲ تفاهمنامه به ارزش ۶۵۰ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان میان شركت های دانش بنیان و حوزه های در رابطه با صنعت خودرو منعقد شد.
در آخرین روز از گردهمایی فناورانه صنایع، شركت های دانش بنیان و استارت آپ های صنعت خودرو، با حضور معاون توسعه صندوق نوآوری و شكوفایی، مشاور وزیر صمت و مدیر كل دفتر صنایع خودرو و نیرو محركه این وزارتخانه، ۲۲ تفاهمنامه میان یك شركت تولید كننده و شركت های دانش بنیان حاضر در این گردهمایی منعقد شد.
در اختتامیه گردهمایی شركت های دانش بنیان و استارت آپ صنعت خودرو، تفاهمنامه چهارجانبه ای میان صندوق نوآوری و شكوفایی و یك گروه صنعتی خودروسازی، یك گروه خودكفایی دانش و فناوری و صندوق پژوهش و فناوری كریمه قم منعقد شد.
موضوع این تفاهمنامه دوساله شامل همكاری در زمینه تامین مالی مورد نیاز برای توسعه و تجاری سازی فناوری های در رابطه با حوزه خودرو بخصوص از راه صندوق كریمه یا ایجاد صندوق های پژوهش و تكنولوژی جدید، همكاری در زمینه عرضه خدمات توانمندسازی و تجاری سازی فناوری به شركت های دانش بنیان مرتبط شامل خدمات مشاوره و آموزش، توسعه بازار، دریافت استانداردها و گواهینامه ها و... می شود.
تعهدات صندوق نوآوری و شكوفایی در این تفاهمنامه شامل تسهیل خرید محصولات دانش بنیان توسط ایران خودرو با عرضه تسهیلات لیزینگ و استصناع در قالب قوانین و ضوابط، كمك به تامین مالی شركت های دانش بنیان مورد تایید ایران خودرو در چارچوب سرمایه در گردش، تسهیلات تولید صنعتی یا سایر تسهیلات در قالب قوانی و ضوابط و... می شود.
در ادامه هم یك شركت تولید كننده ۲۲ تفاهمنامه به ارزش ۶۵۰ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان با شركت های دانش بنیان حاضر در این رویداد منعقد كرد.


منبع:

1398/07/18
14:51:14
5.0 / 5
4303
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
دوربین مداربسته

newcctv.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مداربسته محفوظ است

دوربین مداربسته مداربسته

انواع دوربین مداربسته