وزیر علوم و فناوری ونزوئلا:

داروهایی با برند ایرانی برایم خوشایند بود

داروهایی با برند ایرانی برایم خوشایند بود به گزارش مداربسته وزیر علوم و فناوری ونزوئلا اظهار داشت: بنا داریم در بخش هایی همچون آموزش در حوزه های فناوری نانو، زیست فناوری و مهندسی و طراحی، انتقال فناوری با ایران همكاری نماییم.به گزارش مداربسته به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، گابریلا سرویلیا خیمنس وزیر علوم و فناوری ونزوئلا در دیدار با معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری بیان كرد: در مدت زمان حضورم در ایران به یك داروخانه رفتم بعد از مشاهده داروها بسیار برایم خوشایند بود كه روی آنها ساخت ایران خورده است و این داروها برند ایرانی دارند. پس این مورد نشان داده است با وجود تحریم ها و فشارها می توان به پیشرفت و موفقیت رسید.
وزیر علوم و فناوری ونزوئلا افزود: از جانب خودم و ۳۰ میلیون مردم ونزوئلا از ملت ایران به خاطر این نگاه و مبارزه با چالش های اقتصادی تشكر می كنم. برای ونزوئلا كه كشوری وابسته كامل به نفت می باشد علم و فناوری ابزار رسیدن به آزادی است.
وی از تمایل برای همكاری در ۳ زمینه علمی و فناوری اطلاع داد و اظهار داشت: همكاری در بخش هایی همچون آموزش در حوزه های فناوری نانو، زیست فناوری و مهندسی و طراحی، انتقال فناوری و خدمات مشترك دیگر می تواند زمینه های همكاری خوبی برای دو كشور باشد. همینطور تمایل داریم گروه كوچكی را برای آموزش به مركز رویان بفرستیم تا این امر بذری برای آینده كشورمان باشد. همینطور آموزش پزشكان ما در ایران گامی برای رسیدن مردم به رفاه است.

1398/08/14
23:30:24
5.0 / 5
4644
تگهای خبر: خدمات , رفاه , علم , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
دوربین مداربسته

newcctv.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مداربسته محفوظ است

دوربین مداربسته مداربسته

انواع دوربین مداربسته