گاراژ خورشیدی مخصوص سایبرتراك طراحی شد

گاراژ خورشیدی مخصوص سایبرتراك طراحی شد به گزارش مداربسته یك شركت طراحی در نیویورك گاراژی برای سایبر تراك طراحی نموده است. این گاراژ طوری طراحی شده كه خودرو در آن جای می گیرد و روی سقف آن هم پنل خورشیدی نصب می شود.


به گزارش مداربسته به نقل از دیلی میل، یك شركت طراحی در نیویورك گاراژی مخصوص وانت برقی تسلا طراحی نموده است. این شركت با الهام از خودروی سایبرتراك گاراژی برای این خودروی ۱۹.۳ فوتی طراحی نموده كه شبیه یك غار مخفی است.
طرح شركت لارس بورو در نیویورك شكلی گوشه دار و نامتوازن دارد. بخش بیرونی آن از جنس سخت ایجاد می شود كه یادآور خود وانت است. این گاراژ فولادین طوری طراحی شده تا در شرایط آب و هوایی نامساعد پابرجا بماند اما می توان آنرا در حومه شهر و نزدیك خانه صاحب خودرو نیز استفاده نمود.
شركت مذكور می خواهد سال آینده و قبل از ساخت سایبرتراك این گاراژ را تولید نماید اما قیمت آن مشخص نشده است. گاراژ مذكور سایبانكر(Cybuncer) نام گرفته و شامل درهایی در ۲ طرف خود است. طراحان وقتی متوجه شدند وانت برقی سایبرتراك در گاراژهای استاندارد خانگی ۲۰ در ۲۰ فوت جای نمی گیرد، ایده ساخت این گاراژ را ارائه كردند.
جالب آنكه پشت گاراژ یك فضای ۱۸۰۰ فوت مكعبی در نظر گرفته شده كه دارای تختخواب و مبلمان است. بدین سان گاراژ را می توان به مكانی جهت زندگی یا برگزاری رویدادهای تجاری تبدیل كرد.
پنجره ها و سقف این سازه از شیشه ضدگلوله ساخته شده كه سبب می شود نور طبیعی وارد آن شود. كف گاراژ نیز یك مادربورد قرار دارد كه سیستم های رایانشی، پمپ ها و باتری در آنجا تعبیه شده اند. روی سقف گاراژ نیز پنل های خورشیدی نصب شده كه انرژی خورشیدی را جمع آوری می كند.

1398/09/28
15:18:06
5.0 / 5
4398
تگهای خبر: باتری , تولید , سیستم , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
دوربین مداربسته

newcctv.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مداربسته محفوظ است

دوربین مداربسته مداربسته

انواع دوربین مداربسته