اركانی:

هم جناح نبودن دولت و مجلس یك فرصت است

هم جناح نبودن دولت و مجلس یك فرصت است به گزارش مداربسته نماینده مردم نیشابور در مجلس یازدهم ضمن تاكید به حفظ وحدت در شرایط فعلی، هم جناح نبودن دولت و مجلس را «فرصت» دانست و اظهار داشت: در این شرایط اگر دستگاه های دولتی عملكرد فعالانه ای نداشته باشند، می توان آنها را وادار به خدمت رسانی به مردم و كشور كرد.


احسان ارکانی در گفت و گو با ایسنا در مورد لزوم حفظ وحدت و انسجام در شرایط فعلی کشور اظهار داشت: دولت و مجلس هم اکنون متعلق به دو جریان سیاسی متفاوت هستند. اگر از بعد وظیفه نظارتی مجلس نگاه نماییم، اتفاقا هم جناح نبودن دولت و مجلس یک فرصت مهمست که می توان از آن بهره برداری نمود. در این شرایط اگر دستگاه های دولتی عملکرد فعالانه ای نداشته باشند، می توان آنها را وادار به خدمت رسانی به مردم و کشور کرد.
نماینده مردم نیشابور در مجلس یازدهم اضافه کرد: اگر ملاک و هدف اصلی این دو قوا، خدمت به مردم و کشور باشد، اصلا تقابلی میان مجلس و دولت شکل نخواهد گرفت. وقتی هدف خدمت به مردم است، مدیر دولتی از نظارت استقبال می کند چونکه نظارت صحیح منجر به تقویت و ارتقاء عملکرد می شود.
وی افزود: فضای دو قوا زمانی به سمت تقابل پیش خواهد رفت که یکی از دو قوه به فکر خدمت به مردم و کشور نباشد که به نظرم بعید است. وقتی ملاک ما خدمت به مردم، نظام و انقلاب باشد، برای بیشتر و بهتر کار کردن اتفاق نظر خواهیم داشت نه اختلاف نظر.
ارکانی در آخر با بیان اینک «دوران جناح بندی ها و جریان های اصلاح طلب و اصولگرا سرآمده است» اظهار داشت: دوران کنونی، دوران نیروهای انقلابی و کارآمد است که فارغ از جناح بندی های مرسوم و سیاست بازی های عرفی، سالهاست فرصت خدمت را ضایع کرده اند. نیروهای کارآمد مردمی می توانند خون باردیگر ای برای خدمت به مردم در رگ های مدیریت کشور بدمند.
منبع:

1399/03/29
23:45:04
5.0 / 5
2282
تگهای خبر: دستگاه , فضا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
دوربین مداربسته

newcctv.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مداربسته محفوظ است

دوربین مداربسته مداربسته

انواع دوربین مداربسته